Skip to content Skip to footer

3.Uluslararası Kendin Yap Atölyeleri Sempozyumu

Afyonkarahisar Kendin Yap Derneği, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi iş birliğiyle 3. Uluslararası Kendin Yap Atölyeleri Sempozyumu düzenlenecektir. Sempozyumun amacı; ülkemizde ve uluslararası platformda eğitimdeki iyi uygulamaların; teknoloji, tasarım ve beceri atölyelerindeki örnek çalışmaların ve bunun dışında örnek proje uygulamaların sonuçlarının eğitim camiası ile paylaşılmasını sağlamaktır. Bununla birlikte bu çalışmaların yaygınlaştırılması, öğretmenlerin ve akademisyenlerin bilgi ve deneyimlerinin paydaşlara aktarılması da amaçlanmaktadır. Bu kapsamda eğitimdeki iyi uygulamalar; teknoloji, tasarım ve beceri atölyelerindeki örnek çalışmalar ve proje uygulamalarının sempozyumda bildiri olarak sunumu gerçekleştirilebilecektir.

3. Uluslararası Kendin Yap Atölyeleri Sempozyumu  Afyonkarahisar Kendin Yap Derneği, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Gelişim Üniversitesi  işbirliğiyle 5-6 Mayıs 2023 tarihlerinde Akrones Termal Hotel & SPA ‘da yüz yüze, 7 Mayıs 2023 tarihinde çevrimiçi (online) düzenlenecektir. 
Sempozyuma özet gönderimi, 20.02.2023 tarihinde başlayıp 21.04.2023 tarihine kadar sürecektir. Hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra kabul edilip sempozyumda sunulan bildirilerin tam metinleri” “Uluslararası Kendin Yap Atölyeleri Sempozyumu III” tam metin kitabında fiziki ve elektronik olarak yayımlanacaktır.

 KONULAR
  • Eğitimde iyi uygulamalar
  • Teknoloji, Tasarım ve beceri atölyeleri örnek uygulamalar
  • Proje uygulamaları( eTwinning Projeleri) 
  • STEM Uygulamalar
  • Matematik Seferberliği Uygulamaları
  • Sosyal Uygulamalı Bilimler

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram,FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak