Skip to content Skip to footer

ErasmusPlus Türkiye Balıkesir Şehir Buluşması

Balıkesir ErasmusPlus Türkiye Buluşması : Erasmus+ ve Yurt Dışı Fırsatları Hakkında Heyecan Dolu Bir Gün!

Merhaba değerli ErasmusPlus Türkiye takipçileri! 6 Mayıs Pazartesi 2024 tarihinde, saat 09.00-15.00 arasında Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsünde gerçekleşecek olan ErasmusPlus Türkiye Balıkesir Tanışma Sunumu ve Soru Cevap etkinliği için geri sayım başladı. Bu muhteşem etkinliği kaçırmak istemeyeceksiniz!

Eğer yurt dışında bulunma ve yurt dışı fırsatları hakkında konuşmak istiyorsanız, bu etkinlik tam size göre. İşte etkinliğin içeriği:

Erasmus+ programı ve diğer yurt dışı fırsatları hakkında doğru adımlarla ilerleme, yurt dışı fırsatları ve seyahat rotaları oluşturma ,Yurt dışı projelerine nasıl dahil olunur ve çok daha fazlası…

Etkinliğe katılmak tamamen ÜCRETSİZ!, bu nedenle yerini hemen ayırt. Kendi başına katılabileceğin gibi, arkadaşını da davet edebilirsin.

Etkinlik adresi: Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsü: Dinkçiler, Soma Cd., 10100 Balıkesir Merkez/Balıkesir

Bu fırsatı kaçırmamak için şimdi başvuru formunu doldurabilirsin. Yurt dışı fırsatları hakkında heyecan dolu bir günü Balıkesir Üniversitesi Çağış Kampüsünde bizimle geçir!

Teknik Detay

• Kontenjanımız sınırı yoktur.

• Toplantımız altı saat sürecektir.

• Tüm ErasmusPlus Türkiye ailesi davetlidir.

Eğer merak ettikleriniz veya sormak istedikleriniz varsa, lütfen yorum kısmına bırakın. Bizimle iletişimde kalın ve Erasmus+ ve yurt dışı projeleri dünyasında yeni fırsatları kaçırmayın!

Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Erasmus maceranıza, ErasmusPlus Türkiye’nin resmi partnerlerinden olan ve 117 ülkede geçerli olan ISIC Kartı (Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartı) sayısız indirimi sizlere sağlıyor. ISIC Kartı ErasmusPlus Türkiye’ye özel “ISIC7A2” kodumuzu kullanarak 50TL indirimle BURAYA tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

ErasmusPlus Türkiye Tanışma Toplantısı’na Davetlisiniz!

Bir Yorum Bırak