Skip to content Skip to footer

Fullstack Geliştirici Stajı

Berlin’de Global Green Leader Programı için Fullstack Geliştirici

Genel Bilgi:

Süre: 3 ay

Taahhüt: Haftada 2-3 gün

Tanım: Bu gönüllü tamamen uzaktan staj, greentech.training tarafından düzenlenen Global Green Leader Programı’nın bir parçası olarak sunulmaktadır. Hemen başlayabilecek birini arıyoruz. 2024’te daha sonra bir staj arıyorsanız, istediğiniz başlangıç tarihinden 2 hafta içinde başvurun. Başvuru e-postanızda hemen uzaktan başlayabileceğinizi belirtin. Uzaktan stajın üniversite tarafından izin verilip verilmediğini öncelikle üniversitenizle sorgulamanız gerekebilir. Başvuru e-postanızda bunu onaylamazsanız, yanıt verememe olasılıkları var.

Görevler:

Belirli sosyo-çevresel sorunları ele almak için geliştirilen uygulamaların tasarımını oluşturacaksınız. Yapay zeka, veri bilimi ve yazılım geliştirme konusunda bilgili meslektaşlarınızla birlikte çalışarak yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Neden Şimdi Siz?

Nihayetinde, gelecek nesillerin yararı için yeşil enerji geçişini aktif olarak desteklemek isteyen ve yeteneği olan kişiyi işe alacağız. Eğer sizseniz, bize ulaşım e-postanızda açıkça belirtin. Cloud Computing, R, Makine Öğrenimi ve Yapay Zeka ile çalışma deneyiminiz ve bir portföy bağlantılarına sahip olmanızı da belirtin.

Nerede Bulunmalısınız?

Bu tamamen uzaktan bir fırsattır, bu yüzden kendi hızınızda herhangi bir yerden çalışabilirsiniz ve hemen başlayabilirsiniz. Dijital bir ortamda yer alacak yeni bir yapılanmanın parçası olacaksınız. Bu, bugün karşılaştığımız en acil sorunlardan biri olan iklim değişikliği ve Dünya bakımı konularına çözüm bulmayı amaçlamaktadır.

Ne Zaman?

Bu hemen başlamak için bir fırsattır. Saatler size bağlıdır, ancak haftada 15 saat öneriyoruz, böylece akranlarınızdan ve yöneticilerinizden katkıda bulunabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz yeterli zamanınız olur.

Öğrenecekleriniz:

Ana dilinin İngilizce olduğu çok uluslu bir ekip içinde iletişim ve ortaklık deneyimi kazanacaksınız. Deneyimli bir sürdürülebilirlik danışmanı ve Python geliştiricisi tarafından yönlendirileceksiniz. Ayrıca, başkalarının katkısıyla başarılı, müşteri odaklı bir iş yaratmanın ne gerektiğini göreceksiniz ve kendi profesyonel özerkliğinizi ve çalışma ahlakınızı geliştireceksiniz.

Başvuru Detayları:

İlgileniyor musunuz? CV’nizi ekleyerek jerome.goerke@greentech.training adresine Jerome ile iletişime geçin. Başvuru mektubunuzda 300 kelimeyi geçmeyecek şekilde hemen başlayabileceğinizi belirtin.

Son Başvuru Tarihi: 31/05/2024

Maaş: Finansal bir tazminat yok

Deneyim Gereksinimi: Evet

Erasmus maceranıza ErasmusPlus Türkiye‘nin resmi partnerlerinden olan ve 112 Ülkede geçerli olan
ISIC Card (International Student Identity Card) yani Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartı ile sayısız indirimi de katmak isterseniz BURAYA TIKLAYARAK ErasmusPlus Türkiye’ye özel “ISIC7A2” kodumuzu kullanarak 50TL indirimle birlikte satın almak için websitesine ulaşabilirsiniz.

— Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın. —
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak