Skip to content Skip to footer

Gençlik Yakası Gönüllü Başvuruları

Gençlik Yakası Gönüllü Başvuruları Açıldı Türkiye’de depremden etkilenen gençlere destek olmak için bize katılın!

Gençlik Yakası Gönüllü Başvuruları ,Projenin temel hedefi, deprem bölgesinden gençlere yaşadıkları travmatik deneyim sonrasında destek olmak, yeniden güvende ve değerli hissetmelerine katkı sağlamak, kişisel ve mesleki beceriler geliştirerek bilinçli hedefler belirlemelerine ve böylece kendileri için güçlü birer gelecek inşa etmelerine yardımcı olmaktır.

Türkiye’de depremden etkilenen gençlere destek olmak için bize katılın!

Projenin temel hedefi, deprem bölgesinden gençlere yaşadıkları travmatik deneyim sonrasında destek olmak, yeniden güvende ve değerli hissetmelerine katkı sağlamak, kişisel ve mesleki beceriler geliştirerek bilinçli hedefler belirlemelerine ve böylece kendileri için güçlü birer gelecek inşa etmelerine yardımcı olmaktır.

Gençlere sunulacak destekler:

  • Mentorluk: Gençlerin mesleki ve kişisel gelişim ile kariyer planlamalarında yol haritası belirlemelerine yardımcı olmak amacıyla online olarak bire bir gerçekleştirilecek 4 seanstan oluşan görüşmelerdir.
  • İlham Verici Webinarlar: Gençlerin ilgisini çekecek, onlara ilham verecek başlıklarda gönüllüler ile gerçekleştirilecek tek seferlik webinarlardır.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak