Skip to content Skip to footer

Hollanda’da Dijital Pazarlama Stajı

Hollanda’da Dijital Pazarlama Stajı E-ticaretle ilgileniyor musunuz? Hızlı tempolu bir çevrimiçi perakende ortamında çalışma tutkunuz var mı? Tüketicilerimizin hayatını kolaylaştırmak için süreçlerin nasıl iyileştirilebileceğine dair birçok fikriniz var mı? Proaktif ve uygulamalı mısınız? Eğer öyleyseniz, o zaman sizin için mükemmel bir fırsatımız var!

Hakkında:

iSi GmbH, 2012 yılında Almanya’da kurulmuş bir e-ticaret grubudur. Grup, Fransa (iSi-Sanitaire.fr), Birleşik Krallık (SuperBath.co.uk), Hollanda (SuperBath.nl) ve İtalya’daki (SuperBath.it) çevrimiçi perakende markalarından oluşmaktadır. Bu markalar aracılığıyla +220.000 markalı banyo ürününü doğrudan tüketiciye rekabetçi fiyatlarla satıyor.

Kültürleri:

Hem ürün teklifi hem de faaliyet gösterdiği pazarları genişletmek için sürekli çalışıyorlar. Hem köken hem de iş gücü açısından genç bir şirket. Farklı departmanlar içinde ve arasında düz bir hiyerarşi koruyan uluslararası bir şirket. Yenilik iSi’de sadece bir kelime değildir: gelecekteki meslektaşların yeni fikirler vermesini bekliyorlar. Bu, girişimlerinizi masaya yatırmak için birçok fırsatın olduğu anlamına gelir. Herkesin hem kendini hem de şirketi geliştirmeye istekli olması aynı zamanda harika bir ekip ruhunun var olduğu anlamına da geliyor. Ofis dışında bile düzenli içeceklerden ve katılabileceğiniz diğer takım etkinliklerinden asla sıkılmayacaksınız.

Pozisyon hakkında:

Arama Motoru Optimizasyonu çevrimiçi pazarlamanın kalbidir. Bu nedenle, gelecekteki kariyeriniz boyunca paha biçilmez bir şekilde işinize yarayacak önemli becerileri geliştirme şansına sahip olacaksınız.

Öncelikli odak noktanız, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) teknikleri aracılığıyla organik trafiğimizi geliştirmeye yardımcı olmak olacaktır. Bu, Ahrefs kullanarak organik anahtar kelime konumlandırmayı, anahtar kelime aramayı, içerik boşluğu analizlerini ve çok daha fazlasını kullanarak analiz etmeyi ve etkilemeyi içerecektir.

Stajdan sonra bu gizemli SEO konusu hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Organik arama motoru sıralamalarını yalnızca anlamakla kalmayacak, aynı zamanda etkileyebileceksiniz. iSi’de gerçek sorumluluklar alacaksınız; hızla büyüyen pazarlama konularını öğrenmek için daha iyi bir yer olamaz.

Bekleyebileceğiniz bazı şeyler:

– Organik anahtar kelime analizi ve rakip analizinin yapılması

– Anahtar kelime analizi ve pazar araştırmasına dayalı olarak SuperBath.co.uk ve reklamlar için içerik oluşturma

– Ahrefs gibi araçlar aracılığıyla organik arama sıralamalarımızı analiz etmek ve etkilemek

– Çevrimiçi destek faaliyetleri (örneğin blog yazarlarıyla iletişim kurmak, çevrimiçi markamızı oluşturmaya yardımcı olmak vb.)

– PPC (Google AdWords vb.) ve Facebook Reklamları gibi ücretli çevrimiçi reklamcılığa giriş

– Birçok ülkede sosyal medyadan (Instagram, Pinterest, Facebook) sorumluyum.

Senin profilin:

– E-ticaret/çevrimiçi pazarlama konusunda güçlü bir tutkunuz var ve bu tutkuyu somut eylemlere dönüştürebilirsiniz.

– Çoklu görev konusunda rahatsınız ve inisiyatif almaktan korkmuyorsunuz.

– E-ticaret/Çevrimiçi Pazarlama konusunda önceki deneyim bir artıdır

– Başlangıç ​​tarihi: Haziran 2024 başı

– İyi derecede Hollandaca ve İngilizce biliyorsunuz

Teklifleri:

– Düzenli Almanca dersleri

– Ücretsiz atıştırmalıklar ve kahve

– Maaş: 700€ / ay (Erasmus bursuna da başvurabilirsiniz)

– Tatiller: 1 gün / ay

– Etkinlikler: Sık sık yapılan sosyal şirket etkinlikleri (Havuz, Lasertag, Bowling, Barbekü vb.)

Hızla büyüdüğümüz için ekibimizi her zaman yetenekli ve benzer düşüncelere sahip kişilerle genişletmenin yollarını arıyoruz. Başarılı bir stajyer olarak mezuniyetinizin ardından bizimle birlikte şirketle birlikte büyüme fırsatları bulacaksınız.

Kariyerinizde harika bir başlangıç ​​yapmak mı istiyorsunuz ve yukarıdaki profil geçmişinize uyuyor mu? O halde İngilizce başvurunuzu (CV ve motivasyon mektubu)  

hr@isi-sanitaire.fr adresine göndererek hemen başvurun  , en kısa sürede bizden haber alacaksınız.

Son Başvuru Tarihi: 31/05/2024

— Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın. —
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak