Skip to content Skip to footer

Hollanda , Utrecht Staj Fırsatı

Tüm iş alanlarını kapsayan staj

Konum: Hollanda, Utrecht

Dönem: Değişiklik göstermektedir.

Son Tarih: Belirtilmemiş

Süre: 6 Ay

Bağlılık: Tam Zamanlı

AÇIKLAMA

Yeni mezun oldunuz mu yoksa eğitiminizi tamamlamak üzere misiniz? Hollanda’da staj fırsatı tam size göre.  6 aylık stajınız için bize başvurun. Her stajyerin hayallerini fethetmek için ihtiyaç duyduğu kişisel ilgiyi görmesini sağlamak için tüm iş alanlarını kapsıyoruz. Hollanda’nın en hızlı büyüyen vakıflarından birinin parçası olmaya hazır mısınız ? 

Her stajyerin hayallerini fethetmek için ihtiyaç duyduğu kişisel ilgiyi görmesini sağlamak için tüm iş alanlarını kapsamaktadır.

Yeni şeyler deneyebilecekleri ve kendileri olabilecekleri dinamik ve yaratıcı bir ortamın tadını çıkaracak, kendilerini geliştirmek için gerçek bir çaba gösteren tutkulu ve kendi kendini yöneten bireyler aranıyor.

Hollanda’nın en hızlı büyüyen vakıflarından birinin parçası olmaya hazır mısınız?

Görevleriniz

Başvurulan pozisyona göre farklılık göstermektedir.

Projelere liderlik etmek ve bir işi bir sonraki seviyeye taşımak için devralmakla ilgileniyor musunuz?

Başarılı bir girişimci olma yolculuğunuz için hu bizimle birlikte başvurun. 6 aylık bir stajyerliğin ardından organizasyonun/projenin bir kısmını almak hedefiyle iki farklı pozisyon sunuyor.

Bu temelde, Hollanda’daki en hızlı büyüyen ağlardan birinin etkili bir girişimcisi olmak için bir adım daha atabilirsiniz.

Ne Elde Edeceksiniz?

Projelere liderlik etmek ve bir işi bir sonraki seviyeye taşımak için devralmakla ilgileniyor musunuz? Başarılı bir girişimci olma yolculuğunuz için bizimle birlikte başvurun. 6 aylık bir stajyerliğin ardından organizasyonumuzun/projemizin bir kısmını almak hedefiyle iki farklı pozisyon sunuyoruz. Bu temelde, Hollanda’daki en hızlı büyüyen ağlardan birinin etkili bir girişimcisi olmak için bir adım daha atabilirsiniz.

Becerilerinizi genişletmek, yenilerini öğrenmek ve küresel erişim ile gerçek bir çalışma ortamında çalışmak için katılın.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Hollanda’da staj fırsatı

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram,FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

2 Yorum

  • Yasemin Cavıldak
    Posted 24 Mart 2023 at 19:28

    Staj programı hakkında detayları öğrenebilir miyim ?

    Yanıtla

Bir Yorum Bırak