Skip to content Skip to footer

İspanya’da İngilizce Öğretmeni Stajı

Başlıyoruz! İspanya’da heyecan verici bir staj mı arıyorsunuz? İspanya’da sevilla şehrinde İngilizce Stajı Uluslararası öğrenciler için dil eğitimi, üniversite öncesi ve üniversite programları alanında dinamik ve yenilikçi ve sizin için mükemmel bir fırsat var!

Genel Bilgi:

It Sounds Fun, Jerez de la Frontera’da (Cádiz) bulunan bir akademidir ve Eylül  2024 – Haziran 2025 ortası arasındaki bir sonraki akademik yıl için İngilizce öğretmenliği stajı için harika adaylar arıyoruz . 

– Birçok ülkeden stajyerlere ev sahipliği yapma konusunda 10 yıldan fazla deneyime sahibiz ve İspanya’nın güneyinde öğrenmek ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için destekleyici bir ortam sunuyoruz.

– Harika bir öğretmen olma güdüsüne sahip, parlak, hevesli ve motive adaylar arıyoruz.

– Bu pozisyon, çocuklarla ve gençlerle çalışarak nasıl harika bir EFL öğretmeni olunacağı konusunda fikir edineceğiniz 9 aylık bir staj içindir. Jerez’deki modern, ferah ve iyi donanımlı akademilerimizde ders vereceksiniz.

– Stajımız, eğitim veren bir öğretmen pozisyonudur ve yıl boyunca tam destek, izleme ve eğitime sahip olacaksınız.

Sorumlulukların:

– 2-18 yaş arası çocuklara İngilizce dersleri verin.

– Sınıf dışında kurs ve sınıf planlaması konusunda yardım

– Bilgi kartları, posterler vb. gibi sınıf kaynakları oluşturun ve üretin

– Raporlar yazarak ve öğrencilerin ilerlemesi hakkında danışmanlara geri bildirim vererek öğrencilerin genel değerlendirmesine katkıda bulunun.

– Sınıf yönetimi ve disiplin hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmak için dersleri gözlemleyin.

– Çocukların/öğrencilerin katılımını ve katılımını sağlayacak şekilde sınıfın içeriğini eğlenceli ve coşkulu bir şekilde nasıl aktaracağınızı öğrenin.

– İngilizce dilbilgisi bilginizi geliştirin ve öğrencilerin konuşma, dinleme, yazma ve okuma hedeflerine ulaşmalarına en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğinizi öğrenin.

– Yaşça daha büyük öğrencileri resmi Cambridge English sınavlarına hazırlayın ve bu sınavların teknikleri ve başarılı olmak için gereken bilgiler hakkında eğitim alın.

– Sınıfınızın aynı anda eğlenmesini ve öğrenmesini sağlamak için oyunlar, aktiviteler ve eşli çalışma egzersizleri hakkında bilgi edinin.

– Staj süresince size yardım ve destek verecek olan çalışma başkanlarımız tarafından izleneceksiniz ve gözlemleneceksiniz.

Son Başvuru Tarihi: 31/05/2024

Bu, bir üniversite sözleşmesi veya Erasmus+ sözleşmesi gerektiren ücretli bir stajdır. Erasmus hibesine ek olarak ayda 500 Euro teklif edilmektedir. Hem staj başlangıcında hem de kurs süresince tam eğitim verilmektedir. Gelin ve Teb’e katılın ve güzel Seville şehrinde harika bir deneyim yaşayın!

Başvurmak İçin Tıkla

— Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın. —
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-InstagramFacebookTwitterThreadsTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak