Skip to content Skip to footer

Makedonya Üsküp Erasmus+ Semineri

Makedonya Üsküp Erasmus+ Semineri detayları,

Seminer Konusu: Kuzey Makedonya, Türkiye ve Kıbrıs’ın Erasmus+ Ulusal Ajansları tarafından düzenlenen ve Kuzey Makedonya’nın Üsküp kentinde düzenlenen bu Gençlik@Çalışma semineri, EntreComp çerçevesini ve diğer ilgili kaynakları ve bunun gençlik çalışması uygulamasındaki kullanımlarını inceleyecek ve daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

Seminer Yeri: Üsküp -Makedonya

Tarih Aralığı: 24-28 Nisan 2023

Son Başvuru Tarihi: 06/04/2023

Makedonya Üsküp Erasmus+ Semineri

Kuzey Makedonya, Türkiye ve Kıbrıs’ın Erasmus+ Ulusal Ajansları tarafından Kuzey Makedonya’nın Üsküp kentinde düzenlenen 5 günlük Gençlik@Çalışma semineri, EntreComp çerçevesini ve diğer ilgili kaynakları ve bunun gençlik çalışması uygulamasındaki kullanımlarını inceleyecek ve daha iyi anlaşılmasını sağlayacaktır.

Girişimci öğrenmeyi teşvik etmek için motivasyonu artırmayı amaçlamaktadır.

Faaliyet, katılımcıların EntreComp’un tüm boyutlarını keşfetmesini geliştirecek (gençlik çalışanları için EntreComp Avrupa Yeterlilik Modeli’ne dayalı). Ayrıca seminer, iyi uygulamaları paylaşmak, EntreComp’un gelecekteki çeşitli kullanımlarını birlikte yaratmak ve inşa etmek için bir alan olacaktır.

SEMİNERİN TEMEL AMACI VE HEDEFLERİ

Amaç ;

Bu seminerin amacı, EntreComp ve gençlik çalışmasına odaklanan girişimci öğrenim hakkında ortak bir anlayış geliştirmektir.

Hedefler;

EntreComp çerçevesini tanıyın ve özellikle gençlik çalışması alanındaki potansiyelini ve olası kullanımlarını anlayın.

Gençler arasında girişimci öğrenmeyi teşvik etmek için gençlik çalışmalarında stratejileri ve kaynakları keşfedin.

Çerçevenin çeşitli uygulamalarını somut projelere keşfederek inisiyatif duygusunu ve girişimci zihniyeti artırın.

Katılımcılar arasında destek, işbirliği ve deneyim paylaşımı için bir ağ oluşturun.

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlik çalışanları, Eğitmenler, Gençlik liderleri, Gençlik proje yöneticileri, Gönüllü mentorlar, Gençlik koçları, girişimci öğrenim ve/veya genç girişimciliği desteği konusunda deneyime veya ilgiye sahip gençlerle çalışan diğer profesyoneller katılım sağlayabilecektir.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Seyahat masrafları Erasmus+ Ulusal Ajansınız tarafından karşılanacaktır. Yemek ve konaklama ile ilgili tüm masraflar organizatörler tarafından, bu durumda Kuzey Makedonya Ulusal Ajansı tarafından karşılanacaktır.

Makedonya Üsküp Erasmus+ Semineri

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Nedir?

Erasmus+ 2021-2027 yılları arasında uygulanan eğitim, gençlik ve spor alanlarını kapsayan Avrupa Birliğinin hibe programıdır. Erasmus+ Programı ile kişilere, yaş ve eğitim geçmişlerine bakılmaksızın yeni beceriler kazandırılması, onların kişisel gelişimlerinin güçlendirilmesi ve istihdam olanaklarının artırılması amaçlanmaktadır.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Facebook grubumuz için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla
-Twitter hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

Bir Yorum Bırak