Skip to content Skip to footer

Malta’da Döngüsel Ekonomi Proje Asistanı Olun

Malta’da Döngüsel Ekonomi Proje Asistanı Olun

Açıklama:

Sürdürülebilirlik ve döngüsel ekonomi konularına tutkulu musunuz? Gezegenimizin geleceğini şekillendiren çığır açan projelere katkıda bulunmak ister misiniz? Holland Circular Hotspot, Veltha ve diğer organizasyonlar ile birlikte Malta’daki canlı ve ilham verici Valletta Tasarım Kümesi’nden doğrudan çalışacak üç dinamik ve motive olmuş stajyer arıyorlar.

Mevcut Pozisyonlar:

Göreviniz Hakkında:

Positions Available:

1. Circular Batteries
2. Circular Semiconductors 
3. Circular Hubs Network

Stajyer olarak, bu kritik alanlardan birine dalacak ve taze fikirler getirerek döngüsel çözümlerin gelişimine doğrudan katkıda bulunacaksınız. Çalışmalarınız sadece çevreye olumlu etki etmekle kalmayacak, aynı zamanda daha sürdürülebilir bir geleceğin yolunu açacaktır. Hollanda Döngüsel Hotspot’ta Sekreter ve Program Müdürü olan Luca Polidori’nin rehberliğinde çalışacaksınız. Luca, AB projelerinde geniş deneyime sahip, uluslararası proje yönetimi konusunda uzmanlaşmış ve başarılı girişimlerde liderlikte zengin bir geçmişe sahiptir. Luca, sahadaki bilgi ve uzmanlığını paylaşarak size mentorluk yapacak.

Konum:

Yeni ofisiniz sıradan bir yer değil; Malta’da, Valletta’nın nefes kesen manzaraları eşliğinde yaratıcılık ve yenilik için bir merkez olan süper havalı Valletta Tasarım Kümesi’dir. Bu ortam, ilham vermek ve işbirliğini teşvik etmek amacıyla tasarlanmıştır, bu da stajyerlik için mükemmel bir ortam sağlar.

Neden Başvurmalısınız:

Anlamlı sürdürülebilirlik projelerine odaklanan dinamik, uluslararası bir ortamda çalışın.

Luca Polidori’den mentorluk alın ve döngüsel ekonomi alanındaki geniş deneyiminden faydalanarak öğrenme ve kariyer olanaklarınızı artırın.

Veltha gibi önde gelen organizasyonların bir platformu olarak AB girişimlerine katkıda bulunun.

Malta’da yaşamayı ve çalışmayı deneyimleyin; zengin tarihi, canlı kültürü ve muhteşem Akdeniz manzarasıyla ünlüdür.

Başvuru İçin:

CV’nizi ve hangi üç girişimden en çok tutkulu olduğunuzu detaylandıran bir kapak mektubunu içeren başvurunuzu michelle.centino@circulareurope.eu adresine gönderin. Bu benzersiz fırsatı kaçırmayın ve döngüsel ekonomi alanında kariyerinizi uzmanlarla birlikte gerçekten ilham verici bir ortamda ilerletme şansını yakalayın.

Dünyada bir fark yaratma ve hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişme şansını kaçırmayın. Başvurunuzu bekliyor ve sizi Malta’daki ekibimize katılmak için fırsatı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Finansal tazminat: yok

Dönem: 1 Eylül 2024 – 28 Şubat 2025

Süre: 6 ay

Taahhüt: Tam zamanlı

Son Başvuru Tarihi: 30 Haziran 2024

Kaynak: https://starkiduniverse.com/

Erasmus maceranıza, ErasmusPlus Türkiye’nin resmi partnerlerinden olan ve 117 ülkede geçerli olan ISIC Kartı (Uluslararası Öğrenci Kimlik Kartı) sayısız indirimi sizlere sağlıyor. ISIC Kartı ErasmusPlus Türkiye’ye özel “ISIC7A2” kodumuzu kullanarak 50TL indirimle BURAYA tıklayarak satın alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırak