Skip to content Skip to footer

Otomotiv Yaz Kampı

Otomotiv Yaz Kampı Başvurusu: Eğitim, Deneyim ve Fırsatlarla Dolu Bir Macera

4-5-6-7 Temmuz, Online

Otomotivin geleceğini belirleyenlerden biri olmak hayallerinin arasındaysa bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Otomotiv Yaz Kampı tam sana göre. Bu kampta, otomotiv sektörünün önde gelen firmalarından en güncel konuları öğrenme şansın olacak. Aklında sorular olursa sorabileceğin, online deneyim oturumları ile firmalarla uygulamalar yapabileceğin oturumlar, öğrendiklerini pekiştirme imkanı sunacak. Bu deneyimi yaşamak için hemen başvur!

Sizlere Neler Katacak?

  • Deneyim: Sektöründe öncü firmalarda alanında uzman kişilerin deneyimlerini dinleyip aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilecekler.
  • Gelişim: Firmalarımızdan otomotiv sektörünün çeşitli alanlarındaki gelişmeleri dinleyip vaka çalışmaları ve çeşitli workshoplarla öğrendiklerini pekiştirip kendini geliştirebileceksin.
  • Network: Gelecekte bu sektörde yer almak istiyorsan alanında en iyi şirketlerden taktikler alacak ve kendi kariyer yolculuğuna yatırım yapacaklar.
  • Katılım Sertifikası: Otomotiv Yaz Kampı’nda 15 oturumdan 12 tanesine katılım gösteren öğrenciler Otomotiv Sanayicileri Derneği’nden katılım sertifikası almaya hak kazanacaklar.
  • Başarı Sertifikası: 15 oturumdan en az 12 tanesine katılım gösteren, program sonu sınavlarında 80 ve üstü alan öğrenciler başarı sertifikası almaya hak kazanacaklar.
  • Bilgi: Panel oturumlar, soru-cevaplar ile sektörde yerini ayırmaya başlayacaksın. Öğrendiklerini; workshop ve yarışmalarla pekiştirecek olup vaka çalışmalarıyla düşünme becerilerini geliştirebilme şansı yakalayacaklar.

Sizleri Neler Bekliyor?

CEO’LAR İLE GENÇ SOHBETLER

Otomotiv sektöründeki Genel Müdürlerin katılımıyla moderatör eşliğinde yapılacak oturumla sektörün önde gelen CEO’larından tecrübe aktarımlarını , öğrencilik hayatlarındaki deneyimlerini ve kariyer yolculuklarını dinleyeceksiniz.

İNSAN KAYNAKLARI LİDERLERİ İLE GENÇ SOHBETLER

Otomotiv sektöründeki İnsan Kaynakları Yöneticileri’nin katılımıyla moderatör eşliğinde yapılacak oturumla sektörün önde gelen insan kaynakları liderlerinden öğrencilik yılları, tecrübeleri, kendilerini ne zaman keşfettiklerini dinleyeceksiniz.

GELİŞİM ROTASI

Öğrenmenin sınırı olmadığı gibi Otomotiv Yaz Kampı’nda da fırsatların sonu yok! Kamp sonunda belli kriterlere göre başarı sağlayan öğrencilere sektöre yönelik gelişim rotası hediye edilecektir.

Katılımcı Firmalar

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak