Skip to content Skip to footer

Paris Olimpiyat Oyunları

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları gönüllü başvuruları başladı. 26 Temmuz – 11 Ağustos 2024 tarihleri arasında düzenlenecek. Yüz yıl aradan sonra Paris’te düzenlenecek Oyunlar için gönüllü başvuruları ise 22 Mart – 3 Mayıs 2023 tarihleri arasında Paris 2024’ün resmi web sitesi üzerinden yapılacak.

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda gönüllü olarak yer alacakları, Oyunların eşsiz atmosferini yaşamak, dünyanın her yerinden elit sporcular ve insanlar ile tanışmak, tarihteki en açık Olimpiyat Oyunları’ndan birinin parçası olmak gibi fırsatlar bekliyor olacak.

Gönüllülük koşulları sağlayan herkese açık, kapsayıcı ve eşit olacak.

Gönüllü başvurusu yapabilmek için adayların, 1 Ocak 2024 tarihinde 18 yaşını doldurmuş olmak, iyi seviyede Fransızca ve/veya İngilizce konuşmak, Olimpiyat Köyü’nün açılışı ile Paralimpik Oyunları’nın kapanışından iki gün sonrasındaki süre aralığını kapsayan dönem içerisinde, en az 10 gün boyunca müsait olmak koşullarına sahip olması gerekiyor.

22 Mart’ta başlayan başvurular, 3 Mayıs 2023 tarihinde sona erecek. Başvurusu kabul edilen adaylara ise Eylül – Aralık 2023 tarihleri arasında atandığı pozisyonlar iletilecek.

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları gönüllü başvurusu ve detaylı bilgi için tıklayın

Daha fazla blog yazısı okumak için buraya tıklayın.
Merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorum kısmına bırakabilirsiniz.

-Instagram,FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak