Skip to content Skip to footer
almanya

Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

Almanya’nın Witten şehrinde 01/09/2024 – 01/09/2025 tarihleri arasında toplam 53 hafta olarak gerçekleşecek olan Almanya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

MEISTERWERK MENSCH’in misyonu e. V. engellilerin hakları konusunda farkındalık yaratmak ve onların kültürel, sosyal ve ekonomik ortamlarda yer alma koşullarını iyileştirmektir. Ana faaliyetlerden biri, çocuklu ebeveynlerin rahat vakit geçirebilecekleri, diğer ailelerle tanışabilecekleri, kahve ve kek yiyebilecekleri bir yer olan “Familiencafé KrümelReich”. Burası tüm aileye yönelik aktivitelerin gerçekleştirildiği bir yer: yeni yürümeye başlayan bir grup, farklı materyallerle el işleri, çocuklar için gösteriler ve okumalar. Tüm teklifler engelli ve engelsiz herkese açıktır. Gönüllü olarak ekibe servis ve mutfak görevlerinde yardımcı olmak için günlük bir rutininiz olacak, aynı zamanda burayı düzenli olarak ziyaret eden birçok farklı aileyle yakın temas halinde olacaksınız. Örneğin kek pişirirken veya kahve satarken engelli bir iş arkadaşınız için tandem partneri olabilirsiniz. TEKLİFLE ilgileniyorsanız LÜTFEN SADECE BU BAĞLANTIYLA BAŞVURUNUZ https://forms.gle/2EWxYWqgCxcfWbGB8

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Witten’de veya yakındaki kasabalarda uygun bir konaklama bulmanızda size yardımcı olacağız. Kirası tarafımızdan ödenmektedir. Ayrıca toplu taşıma için de bir bilet alacaksınız, bu da kolayca hareket etmenizi sağlar. Ek olarak, yemek ve boş zaman etkinlikleri masraflarınızı karşılamak için aylık bir cep harçlığı alacaksınız.

Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

KATILIMCI PROFİLİ

– Açık fikirli,

– İletişim kurabilen,

– En az biraz Almanca bilgisine sahip veya dili bir kursta ve işte öğrenme motivasyonuna sahip kişileri aramızda görmek isteriz.

– Biz çok çeşitliliğe sahip bir ekibiz, dolayısıyla temelde herkes hoş karşılanır. Kültür, catering, çocuklar ve aile alanlarında ilginiz veya becerileriniz varsa – harika.

– Bir takımda çalışmaktan keyif almalısınız, bu kesinlikle gerekli.

– Organizasyon konusunda iyiyseniz ailelere yönelik etkinliklerin uygulanmasına destek olabilir veya pazarlama konusunda yardımcı olabilirsiniz.

– İsterseniz yaratıcılığınız için yer var!

Proje Yeri: Witten, Almanya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2024 – 01/09/2025

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiştir.

Proje Sahibi: MEISTERWERK MENSCH e.V.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler