Skip to content Skip to footer
Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

Almanya’nın Witten şehrinde 15/11/2024 – 15/11/2025 tarihleri arasında toplam 52 hafta olarak gerçekleşecek olan Almanya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Dernek olarak amacımızı destekleyen farklı projeler yürütüyoruz: toplumun sürdürülebilir bir geleceğe dönüşmesine aktif olarak yardımcı olmak.

– Çok sayıda Temizlik organize ediyoruz! Çevreyi temizlemek için insanları bir araya getirmek bizim için çok faydalı bir strateji, çünkü doğaya daha az atığın doğrudan etkisinin yanı sıra, konuya dair farkındalığı da artırıyor.

– Çocuklarla birlikte çöp toplamak için okullara gidiyoruz ve bunun neden yararlı/gerekli olduğunu ve gelecekte daha fazla çöp olmaması için neler olması gerektiğini konuşuyoruz.

– Şu anda ağırlıklı olarak bisiklet odaklı bir tamir-kafe kurmaya çalışıyoruz. İnsanlar gelip tüm araçlara erişebilir ve bisikletlerini kendi başlarına tamir etmelerine yardımcı olabilirler.

Şu özelliklere sahip birini arıyoruz: Genel Proje yönetimi becerisi, Kaynak Yaratma, Gönüllüleri organize etme, Çocuklarla çalışma. Lütfen aşağıdaki bağlantıdan başvurunuz: https://forms.gle/YeeYUm7nD2tjys9d6

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Sizin için ortak bir dairede bir oda bulmaktan mutluluk duyuyoruz. Şehrimizde oldukça az sayıda öğrenci yaşıyor ve genellikle ortak dairelerde yaşıyorlar, böylece diğer genç yetişkinlerle birlikte bir toplulukta yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Ulaşım konusuna gelince; şehir merkezi çok büyük olmadığından her şey yürüme mesafesindedir. Ancak toplu taşıma için de bilet alacaksınız, böylece diğer gönüllülerle buluşabilir ve bölgeyi kendi başınıza keşfedebilirsiniz.

Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

KATILIMCI PROFİLİ

İdari çalışmalarımızı desteklemek için tercihen – Photoshop / Canva – Notion’da biraz deneyime sahip olmanız gerekir! (yazılım). – Web geliştirme (WordPress…) – Süreç otomasyonu: API’ler, HTTP’nin nasıl çalıştığı, JSON’un ne olduğu hakkında bilginiz var mı? -Sosyal medya. Almancanız henüz tam olarak orada olmasa bile, bazı gönderilerin yayınlanmasında bize hala çok yardımcı olabilirsiniz. Bilgisayar konusunda bu becerilerin önerdiği kadar bilgili değilseniz: endişelenmeyin, sizin için yapabileceğiniz yararlı şeyler bulabiliriz. Ne yapmak istediğinizi bize bildirmeniz yeterli. Temel İngilizce becerileri (B1) gereklidir. Almanca tercih edilir.

Proje Yeri: Witten, Almanya

Proje Faaliyet Tarihi: 15/11/2024 – 15/11/2025

Son Başvuru Tarihi: 30/04/2024

Proje Sahibi: Weniger e.V.

Almanya Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,