Skip to content Skip to footer

Avusturya Eğitim Kursu Projesi

Avusturya’nın Innsbruck şehrinde 06/09/2024 – 08/09/2024 tarihleri arasında toplam 3 gün gerçekleşecek olan Avusturya Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

“Dayanışma Projeleri için Proje Laboratuvarı”, 18-30 yaş arası gençler için Almanca dilinde düzenlenen bir atölye çalışmasıdır. Katılımcılara fikirden projeye kadar rehberlik edilir. Siz ve arkadaşlarınız mahallenizde bir proje uygulamak istiyorsunuz ve hala (finansal) desteğe mi ihtiyacınız var? Neleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor ve sonraki adımlar nelerdir? Gençler ve genç yetişkinler için proje geliştirme atölyesine katılın. “Birlikte daha güçlü: dayanışma projeniz için para – fikirden uygulamaya” sloganı altında katılımcılar dayanışma projelerinin ilkelerini ve esaslarını öğrenecekler. Eğitim, proje fikrinizi geliştirme ve bu fikri dayanışma projeleri için bir başvuruya dönüştürme konusunda size destek sunmaktadır. Bir grupla birlikte kayıt olabilir, bireysel olarak katılabilir, halihazırda bir fikriniz ve sabit bir planınız olabilir veya ilk kez ilham alabilirsiniz. Eğitim Almanca dilinde gerçekleştirilecektir.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Bu proje, Avrupa Dayanışma Programı’na katılan Ulusal Ajanslar (UA) tarafından finanse edilmektedir. Katılım ücreti ülkeden ülkeye değişmektedir. Ülkenizden katılımcılar için katılım ücreti hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Ulusal Ajansınız veya SALTO Kaynak Merkezi (SALTO) ile iletişime geçin. Aksi belirtilmedikçe, bu eğitime ev sahipliği yapan Ulusal Ajans (NA), konaklamayı organize eder ve konaklama ile yemek masraflarını karşılar. Seyahat masraflarınızı karşılayıp karşılamayacaklarını öğrenmek için lütfen NA veya SALTO’nuzla iletişime geçin. Evet ise, seyahat biletlerinizin rezervasyonu ve seyahat masraflarınızın geri ödenmesi ile ilgili tüm süreç hakkında daha fazla bilgi edinmek için seçiminizden sonra NA veya SALTO’nuzla tekrar iletişime geçin.

KATILIMCI PROFİLİ

Gençler ve genç yetişkinler (18-30 yaş). Eğitim Almanca olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimi takip edebilmek ve eğitimden faydalanabilmek için Almanca dil bilgisi gerekmektedir.

Proje Yeri: Innsbruck, Austria

Proje Faaliyet Tarihi: 06/09/2024 – 08/09/2024

Son Başvuru Tarihi: 02/06/2024

Proje Sahibi: OeAD – Austria’s Agency for Education and Internationalisation (National Agency)

Avusturya Eğitim Kursu Projesi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

 

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 

 

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler