Skip to content Skip to footer

Belçika Uzun Dönem ESC Projesi

Belçika’nın Brüksel şehrinde 01/10/2024 – 30/11/2025 tarihleri 37 hafta olan Belçika Uzun Dönem ESC Projesi katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Anlayış İçin Gençlik, 8,5 ay boyunca Brüksel’deki Küresel Ofiste bize katılacak kendini adamış bir Avrupa Dayanışma Birliği gönüllüsü arıyor! Bu projedeki gönüllüler, eğitim faaliyetlerimizi destekleyerek organizasyon becerilerini geliştirme şansına sahip olacak ve bu tür deneyimlerin organizasyonu ile ilgili birçok eyleme katılarak dünya çapındaki uzun vadeli Kültürlerarası Gençlik Değişimleri hakkında bilgi edinme şansına sahip olacak. Bu deneyim, seçilen gönüllüye Küresel bir STK’nın nasıl çalıştığına ve daha spesifik olarak lojistik ve hazırlıktan etkinliğin yürütülmesine ve geri ödemeler ve geri ödemeler de dahil olmak üzere takibe kadar eğitim etkinlikleri ve eğitimlerden oluşan proje döngüsü hakkında fikir sahibi olma şansı sunacaktır. raporlama. Başvurmak için CV’nizi ve Motivasyon mektubunuzu konu satırına APPLICATION_ESC_EDUCATIONAL EVENTS ASSISTANT yazarak, gönüllüler@yfu.world adresine gönderin. Tam çağrı burada: https://about.yfu.org/global-office-internship-educational-events-assistant

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Gönderen ortak kuruluşla birlikte, seçilen tüm gönüllülerin yola çıkmadan önce ve yüz yüze eğitim alması gerektiği konusunda anlaşacağız. Gönüllüyle yola çıkmadan önce çevrimiçi toplantılar yapacağız. Bu hazırlık sürecine ek olarak, gönüllü projeyle ilgili dahili olarak en az iki ara eğitim ve çeşitli değerlendirme anlarının yanı sıra projenin nihai değerlendirmesi de yapacağız. Ayrıca gönüllülerin Flaman Ulusal Ajansı tarafından verilen oryantasyon/eğitimlere katılımını da garanti ediyoruz.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Gönüllünün Belçika yasalarına göre haftada 38 saat, tam zamanlı olarak (çoğunlukla ofiste) çalışması beklenecektir. EEE-YFU, Brüksel’de kaldığınız süre boyunca konaklama ve geçiminizi güvence altına almanızı sağlayacak 920 euro tutarında aylık ödenek sağlayacaktır. Sizi yararlı önerilerle destekleyeceğiz ancak konaklamanız sırasında konutunuzun güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuz olacaktır. Yer değiştirme için Brüksel’e gidiş-dönüş seyahatler program tarafından karşılanacaktır. Belirlenen etkinlikler sırasındaki tüm seyahatler ve harcırah tamamen karşılanacaktır. Gönüllülük 8,5 ay sürecek.

KATILIMCI PROFİLİ

– İngilizce’de mükemmel yazılı ve sözlü iletişim becerileri.

– Proaktif, dinamik, olumlu tutuma sahip ve takım oyuncusu.

– Yaratıcı ve bağımsız.

– Çok kültürlü bir ortamda çalışmaya istekli.

– Detay odaklı.

– Sorun çözücü ve çözüm odaklı.

– Aktif öğrenen.

– Yaygın eğitime aşina.

– Etkinlik organizasyonu ve yönetimi konusunda deneyim veya ilgi.

Proje Yeri: Brüksel, Belçika

Proje Faaliyet Tarihi:01/10/2024 – 30/11/2025

Son Başvuru Tarihi: 07/06/2024

Proje Sahibi: European Educational Exchanges – Youth for Understanding

Belçika Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler