Skip to content Skip to footer

Belçika Uzun Dönem ESC Projesi

Belçika’nın Gent şehrinde 01/09/2024 – 31/12/2025 tarihleri 52 hafta olan Belçika Uzun Dönem ESC Projesi katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Kiwanis, çocukların yaşamlarını iyileştirme misyonuna sahip bir gönüllü hizmet kuruluşudur. Gençlik projelerine bağış toplamak için bağış toplama faaliyetleri yürüten eski nesil yerel kulüplerimiz var. Yerel kulüpler ülkeye göre gruplandırılmıştır (“bölge” dediğimiz yere) ve bir Avrupa şemsiyesi vardır. Bu proje, bölgelerimizi ve Avrupalı ​​gönüllü liderleri desteklediğimiz Kiwanis’in Avrupa ofisinde gerçekleştiriliyor. Web seminerleri, eğitimler düzenliyor, eğitim videoları, haber bültenleri hazırlıyor, bölgelere ve kulüplere soruları konusunda yardımcı oluyoruz. DOĞRUDAN ÇOCUKLARLA DEĞİL, daha yaşlı kuşaktan oluşan ilçelerimiz ve gönüllü liderlerimizle çalışıyoruz. Eylül veya Ekim 2024’ten başlayarak 10 ila 12 ay süreyle 2 gönüllü arıyoruz. Lütfen tüm ayrıntılar için çağrı web sitesini dikkatlice okuyun:https://kiwanis.callforvolunteers.eu 

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Yerinde eğitim sağlıyoruz ve gönüllüler aynı zamanda Avrupa eğitimleri düzenleyen ekibimizin bir parçası ve aynı zamanda eğitim videoları da hazırlıyoruz (“Kiwanis TV”). Lütfen tüm ayrıntılar için web sitesini dikkatlice okuyun: https://kiwanis.callforvolunteers.eu

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

2 Gönüllü, bir yıl boyunca ayrı bir odası olan ancak mutfağı, banyosu ve oturma odası ortak olan bir dairede bir arada ağırlanıyor. Yiyecek parası (330€/m), cep harçlığı (6€/gün), iyi bir internet bağlantısı sağlanıyor. Lütfen tüm ayrıntılar için çağrı web sitesini dikkatlice okuyun: https://kiwanis.callforvolunteers.eu İyi bir görünüm için web sitesindeki resimlerin bulunduğu bölüme de göz atın.

KATILIMCI PROFİLİ

Lütfen gönüllü çağrımızı dikkatlice okuyun: https://kiwanis.callforvolunteers.eu İlgileniyorsanız, lütfen işe alım web sitemizde bulabileceğiniz formu doldurun. YALNIZCA GOOGLE FORMUNU TAMAMEN DOLDURAN KİŞİLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR. Google formunu dolduran herkes bir yanıt alacaktır . Cinsiyet, cinsellik, köken, din ayrımı yapmıyoruz… ama google formunu doğru doldurmazsanız herhangi bir dönüş alamazsınız. Anlayışınız için teşekkürler.

Proje Yeri: Brüksel, Belçika

Proje Faaliyet Tarihi:01/09/2024 – 31/12/2025

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

Proje Sahibi: Kiwanis Europe

Belçika Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler