Skip to content Skip to footer

Belçika Uzun Dönem ESC Projesi

Belçika’nın Brüksel şehrinde 02/09/2024 – 29/08/2025 tarihleri arasında toplam 51 hafta olarak gerçekleşecek olan Belçika Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

L’Ecole de Cirque de Bruxelles’in temel amacı, sirk sanatları sayesinde herkesin ilerlemesine, çiçek açmasına ve özerkliğini güçlendirmesine olanak tanımaktır… Genç, yaşlı, amatör, profesyonel, herkesi okulumuza bekliyoruz. modern kent toplumunun gerçek bir mikrokozmosu. l’Ecole de Cirque de Bruxelles’de altı ana değere dayanan kendi özel pedagojimizi geliştirdik: yaratıcılık, öğrenme, zevk, katılım, kişisel gelişim ve saygı. Okulun ana faaliyet alanları şunlardır: Sirk Sanatları Akademisi (Haftalık dersler), Mesleki Eğitimler, Sosyal Projeler (işlevsel çeşitliliğe sahip veya imkanları kısıtlı kişi ve çocuklara yönelik), gösteri grupları, uluslararası aktiviteler… l’Ecole de Cirque de Bruxelles ekibin bir parçası olacak ve etkinlikler ve sirk projeleri sırasında yardımcı olacak.

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllüler, mentorları tarafından tüm pratik ve sağlıklı yaşam konularında ve dahil olacakları sirk okulunun tüm faaliyetleri için bir referans kişi tarafından desteklenecektir. Kendi kişisel gelişimleri için ve sirk derslerimiz çerçevesinde. Yetişkinler için de gönüllülerimizin isterlerse bir veya birkaç sirk tekniğini takip ederek pedagojimizi keşfetmelerini teşvik ediyoruz. Bu uygulamanın tüm faydalarını sosyal ve kişisel gelişimleri üzerinde hissetmelerini sağlayacak bu deneyim.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Konaklama : Brüksel’deki konaklama yerinin araştırılması sorumluluğunu üstleniyoruz. Ulaşım : Gönüllüler ulaşım için yıllık geçiş kartı verecekler.

KATILIMCI PROFİLİ

Sosyo-kültürel sektörü keşfetme deneyimi ve/veya motivasyonu olan gönüllüler arıyoruz. Ekiple iletişim kurabilecek kadar Fransızca konuşmanın yanı sıra kültürel alanda önceki deneyim de takdir edilmektedir. Ekibimize entegre olmak için açık fikirli olmak, değerlerimizi paylaşmak, bir takımda çalışmaya istekli olmak, büyük bir uyum sağlama duygusuna sahip olmak ve sirk projelerimize ilgi duymak önemlidir.

Proje Yeri:  Brüksel, Belçika

Proje Faaliyet Tarihi:02/09/2024 – 29/08/2025

Son Başvuru Tarihi: 30/06/2024

Proje Sahibi:  Ecole de Cirque de Bruxelles

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler