Skip to content Skip to footer
bulgaria

Bulgaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Bulgaristan’ nın Plovdiv şehrinde 01/05/2024 – 30/04/2025 döneminde toplam 52 hafta olarak gerçekleşecek olan Bulgaristan uzun dönem ESC projesi için katılımcılar aranmaktadır!

ETKİNLİK AÇIKLAMASI

BG Be Active olarak, sadece daha iyi bir düşlemekle kalmıyoruz – bunu gerçeğe dönüştürüyoruz! İnsanların hareket etmesini sağlayan heyecan verici etkinlikler düzenlemekten sürdürülebilir yaşamı teşvik eden kampanyalara öncülük etmeye kadar, misyonumuz bireyleri güçlendirmek, toplumları dönüştürmek ve herkes için daha iyi bir yarın inşa etmektir. Ama bekleyin, daha fazlası var! Stajyerimiz olarak, eylemin tam ortasında olacaksınız, NowWeMOVE ve Spot Bulgaria gibi heyecan verici projeler üzerinde çalışacaksınız. Kendinizi insanların her yaştan neşe ve canlılık getiren etkinliklerini planlayıp tanıtırken hayal edin. Parkta dans sınıfları düzenlemek veya şehirlerimizi güzelleştirmek için temizlik etkinliklerine katılmak gibi, her gün amacı ve tutkuyu dolu bir macera olacak. Ama işte bununla da sınırlı değil! Ekibimizin bir parçası olarak, Plovdiv ve çevresinin sunabileceği her şeyi keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Dağlarda yürüyüş yapmaktan yerel sanat sahnesine dalmaya kadar, bu canlı şehirde asla sıkıcı bir an yoktur.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Konaklama: Gönüllü, diğer gönüllülerle birlikte dairede konaklayacak – her bir gönüllü kendi odasına sahip olacak ve ortak mutfak ve banyoyu kullanacak. Cep harçlığı ve yemek parası: Proje hibesine dayanarak, gönüllü cep harçlığı ve yemek için ek bir miktar alacak (toplam yaklaşık 270 EUR). Ek tesisler: SIM kartı / bisiklet Vize: Ayrıca, AB dışı ülkelerden motive gençleri projeye başvurmaya teşvik ediyoruz ve vize ile ilgili masrafları karşılamaya hazırız.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Eğitimler şunları içerecek: 1) Bulgar Ulusal Ajansı tarafından düzenlenen AVRUPA GÖNÜLLÜ HİZMETİ programı eğitimleri: varış eğitimi, orta dönem değerlendirme eğitimi; 2) Dil desteği: Bulgarca dil kursu; 3) Sağlığı iyileştirmek ve formda kalmak için partner spor salonumuzda ücretsiz kondisyon eğitimleri sunuyoruz; 4) Devam eden faaliyetlerimize bağlı olarak (uygunsa) ek eğitimler – spor aracılığıyla eğitim, toplum refahı, çevre.

KATILIMCI PROFİLİ

Eğer yaratıcılığınızı serbest bırakmaya, becerilerinizi genişletmeye ve gerçekten anlamlı bir şeyin parçası olmaya hazırsanız, o zaman sizden haber almak istiyoruz! BG Be Active’e katılın ve birlikte, herkesin en iyi, en aktif yaşamlarını yaşayabileceği bir dünya yaratalım. Şimdi başvurun ve macera başlasın! Üç farklı profilde motive gençler arıyoruz – Etkinlikler / Ofis / Proje Koordinasyonu Genç Görevliler. Lütfen başvurunuzu 8 Nisan 2024 tarihine kadar buradan yapın: https://forms.gle/uzD3pENz9WiF72r9A. Yalnızca form aracılığıyla yapılan başvurular değerlendirilecektir!

Proje Yeri: Plovdiv Bulgaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 01/05/2024 – 30/04/2025

Son Başvuru Tarihi: 08/04/2024

Bulgaristan Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,