Skip to content Skip to footer

Çekya Uzun Dönem ESC Projesi

Çek Cumhuriyeti’nin Zambiya şehrinde 01/06/2024 – 30/09/2025 döneminde toplam 40 hafta olarak gerçekleşecek olan Çek Cumhuriyeti Uzun Dönem ESC projesi için katılımcılar aranmaktadır!

ETKİNLİK AÇIKLAMASI

EVOCA’nın amacı, genç Avrupalı Gönüllüleri insani yardım, rehabilitasyon ve kalkınma alanına dahil etmektir. Bu proje sayesinde gençler mesleki deneyim kazanma, AB dışında bir Avrupa dayanışması yaşama ve yaparak yeni sosyal ve mesleki beceriler geliştirme fırsatına sahip olacaklar. Katılımları sayesinde, ev sahibi kuruluşlar ve yerel topluluklar, sahadaki programlarını güçlendirmek için ek desteğe sahip olacaklar. Zambiya’da esas olarak mültecileri desteklemeye, sürdürülebilir tarım yoluyla ekonomik kendi kendine yeterliliğin geliştirilmesine ve küçük işletmeler yaratmaya odaklanıyoruz. CCR şu anda ekibimize katılmak için kendini işine adamış ve tutkulu gönüllüler arıyor. Zambiya’da CCR’de gönüllü olarak, veri analizi, proje değerlendirmesi ve etki ölçümü yoluyla misyonumuzu desteklemede hayati bir rol oynayarak programlarımızın çeşitli yönlerine katılma fırsatına sahip olacaksınız.

KATILIMCI PROFİLİ

Zambiya’daki Caritas Çek Cumhuriyeti, çiftçiler ve küçük işletmeler için fırsatlar yaratarak özel sektörle ortaklıkları belirlemek ve kolaylaştırmak için işletme, uluslararası kalkınma ve ortaklık geliştirme konularında uzmanlaşmış becerilere sahip gönüllüler arıyor. Uzmanlığınız, pazar dinamiklerini değerlendirmeye, potansiyel ortakları belirlemeye, karşılıklı yarar sağlayan anlaşmaları müzakere etmeye, kilit paydaşlarla ilişkiler kurmaya ve geliştirmeye yardımcı olacaktır. Becerilerinizi geliştirerek, Zambiya’daki topluluklar içinde olumlu bir değişim sağlayacak ve ekonomik güçlenmeyi teşvik edeceksiniz.

Çek Cumhuriyeti Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Zambiya, Çek Cumhuriyeti

Proje Faaliyet Tarihi:01/06/2024 – 30/09/2025

Son Başvuru Tarih: Belirtilmemiş

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler