Skip to content Skip to footer
Danimarka Eğitim Kursu Projesi

Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi

Danimarka’nın Loegstør şehrinde 01/09/2024 – 30/06/2025 tarihleri arasında toplam 44 hafta olarak gerçekleşecek olan Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

YALNIZCA ICYE BAŞVURU FORMLARI KABUL EDİLİR: https://www.icye.dk/wp-content/uploads/2020/03/Candidates-application-ESC-program-to-Denmark.pdf Başvuruyu doldurun ve şuraya gönderin: esc.incoming@icye.dk Limfjordsskolen, 17 ila 20 yaş arasındaki genç engelliler için bir pansiyon okuludur. Okul, öğrencilerin bireysel yetenekleri ve zorluklarına dayalı olarak özel olarak tasarlanmış 3 yıllık bir eğitim sunmaktadır. Okul, genellikle STU olarak bilinen yasa uyarınca faaliyet göstermektedir. Özel planlanmış gençlik eğitimi, normal bir gençlik eğitimini ek yardım ve uyarlanmış müfredatla bile tamamlayamayan tüm gençlere verilir. Limfjordsskolen’de 42 öğrenci, 11 öğretmen ve 25 sosyal çalışan bulunmaktadır. Her öğrencinin kendi odası vardır ve en fazla 13 diğer öğrenciyle birlikte aile gruplarında yaşarlar. Tümü ciddi öğrenme zorlukları olan gençler, okulda en fazla 3 yıl kalır ve Danimarka’nın Kuzey bölgesinden gelirler.

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Gelişte ve Ortada eğitim, Danimarka Milli Ajansı tarafından düzenlenen kamplar ve Dansk ICYE tarafından düzenlenen etkinlikler.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Diğer ESC gönüllüleriyle Loegstoer kasabasında veya projede bir daireyi paylaşacaksınız. Yeme ve iş, dil okulu ve Dansk ICYE düzenlemeleriyle ilgili ulaşım maliyetleri, ev sahibi ve koordinasyon kuruluşları tarafından karşılanmaktadır.

KATILIMCI PROFİLİ

Özellikle yaratıcı alanlarda – müzik, drama ve spor – gençlerle çalışmaya ilgi duyan gençler arıyoruz. İngilizce, Almanca, Danca veya İskandinav dillerinden birini konuşabilen tüm ülkelerden gönüllülere açığız. Ehliyet sahipleri tercih edilir.

Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Loegstør, Danimarka

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2024 – 30/06/2025

Son Başvuru Tarihi:  26/05/2024

Proje Sahibi: Limfjordsskolen

BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler