Skip to content Skip to footer

Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi

Danimarka’nın Vandel şehrinde 06/08/2024 – 30/06/2025 tarihleri arasında toplam 47 hafta olarak gerçekleşecek olan Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

SADECE ICYE BAŞVURU FORMLARI KABUL EDİLİR: https://www.icye.dk/wp-content/uploads/2020/03/Candidates-application-ESC-program-to-Denmark.pdf Başvuruyu doldurup şu adrese gönderin: esc .incoming@icye.dk “Efterskole” yalnızca Danimarka’da bulunan benzersiz bir eğitim konseptidir. Vandel Efterskole, yüksek eğitim standartları ve pedagojik uygulamalarının yanı sıra öğrencilerimizi hem sosyal hem de akademik olarak geliştirme konusundaki kanıtlanmış yeteneğiyle tanınmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğu yüksek öğrenime devam ediyor. Başvuru için lütfen https://www.icye.dk/ansogningsskemaer/ adresini ziyaret ediniz. YALNIZCA DANSK ICYE BAŞVURU FORMLARI DEĞERLENDİRİLECEKTİR. Okuldaki topluluğun temelleri açıklık, samimiyet, hoşgörü ve ortak sorumluluk üzerine kuruludur. Bu mini topluluğa katılım, ilişkiler geliştirmenin yanı sıra başkaları hakkında daha fazla farkındalık ve anlayış geliştirmeyi amaçlar.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Gönüllü okulda yaşayacak.

KATILIMCI PROFİLİ

20 yaş üstü dışa dönük, sosyal ve mizah anlayışına sahip. Motivasyon, uyum yeteneği ve esneklik temel faktörlerdir. Çocuklarla çalışmaya doğal ilgili, yabancı dillere ilgili, daha önce öğretmenlik deneyimi tavsiye edilir. Spor veya antrenörlük deneyimine katılım da faydalı olabilir. Danimarka yasaları, 16 yaşın altındaki çocuklarla çalışan herkesin temiz bir sabıka kaydına sahip olmasını ve çocukların dahil olduğu herhangi bir geçmiş mahkumiyetinin bulunmamasını şart koşuyor.

Danimarka Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Vandel, Danimarka

Proje Faaliyet Tarihi: 06/08/2024 – 30/06/2025

Son Başvuru Tarihi:  26/05/2024

Proje Sahibi:VANDEL EFTERSKOLE

BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler