Skip to content Skip to footer
Estonya Eğitim Kursu Projesi

Estonya Eğitim Kursu Projesi

Estonya’nın Vihi küla şehrinde 27/05/2024 – 03/06/2024 tarihleri arasında toplam 1 hafta olarak gerçekleşecek olan Estonya Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

“We Got This” adlı programda, katılımcılara yerel topluluklarındaki gençlerin duygusal ve zihinsel sağlık ihtiyaçlarına yönelik etkili eğitim stratejileri sağlanacaktır. Gençler fiziksel, duygusal, sosyal ve bilişsel değişiklikler gibi birçok değişiklik yaşarlar. Gençlik çalışanları, okul psikologları, danışmanlar ve öğretmenler bu dönemde gençlere yardımcı olmak için çok önemlidir. Ergen gelişimi ve zihinsel sağlık hakkında bilgi edinerek, eğitimciler ve gençlik çalışanları gençleri daha iyi anlayabilir, farklı aşamalarda ne bekleyeceklerini bilebilir ve onları desteklemek için iyi yöntemler geliştirebilirler.

Ayrıca, eğitimciler ve gençlik çalışanları, gençlere günlük zorluklarla başa çıkmaları için pratik araçlar sağlayarak veya doğru desteği bulmalarında rehberlik ederek gençlere yardımcı olabilirler.

Ve unutmayalım, gençlik çalışanlarının kendi iyi oluşlarından bahsetmeyelim – onların da zihinsel sağlıklarını korumak için kendi rutinleri ve araçlarına ihtiyaçları vardır.

Bu eğitim kursunun amacı, gençlik çalışanlarını topluluklarındaki genç bireylerin duygusal ve zihinsel iyi oluşlarını geliştirmek için gerekli uzmanlık ve yeteneklerle donatmaktır. Bu, gençlik çalışanlarının zihinsel sağlıklarını ve dengelerini etkili bir şekilde desteklemeden önce kendi zihinsel sağlıklarını nasıl koruyacaklarını anlamaları gerektiğini kabul ederek, güvenlik ve destek öncelikli ortamların teşvik edilmesiyle ve gençlik çalışanlarının zihinsel sağlıklarını ve iyi oluşlarını artırarak başarılabilir.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Eğitim kursu günleri boyunca tam pansiyon, ev sahipliği yapan organizasyon tarafından sağlanacaktır.

Estonya Eğitim Kursu Projesi

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlik çalışanları, Eğitmenler, Gençlik liderleri, Gençlik proje yöneticileri, Gönüllülük mentörleri, Eğitimciler (lise öğretmenleri, gençlik eğitmenleri, kamp liderleri)

Proje Yeri: Vihi küla, Estonya

Proje Faaliyet Tarihi: 27/05/2024 – 03/06/2024

Son Başvuru Tarihi: 10/04/2024

Proje Sahibi: MTÜ Shokkin Group (Youth NGO)

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler