Skip to content Skip to footer
Fransa Eğitim Kursu Projesi

Fransa Kısa Dönem ESC Projesi

Fransa’nın Jarville şehrinde 10/08/2024-24/08/2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 2 haftalık Fransa Kısa Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Doğayı seviyor musunuz? El işi yapmaktan hoşlanır mısınız? Gelip Jarville-la-Malgrange kasabasına ailesiyle birlikte vakit geçirilebilecek bir park geliştirmeye yardım edin! Şehir merkezi, okullar, eğitim merkezleri, müzeler gibi birçok aktivite merkezinin buluşma noktasında bulunan Renémont Ormanı, şehir için gerçek bir yeşil akciğerdir. Yakında, kenarlarına bir ilkokul grubu inşa edilecek ve bu parktan bir giriş yapılacak. Ne yazık ki, bu güzel alan yürüyüş, toplu etkinlikler veya boş zaman için çok az donanımlı… Bu nedenle belediye, onu yeniden düzenlemek, tasarlamak ve tüm nüfusun yeni yaşam ve buluşma yeri haline getirmek için geniş kapsamlı bir çalışma yapmaya karar verdi. Bunun için yardımınıza ihtiyaçları var, çünkü yapılacak işler var: doğal alanların peyzajı (bitki örtüsü, çeşitli bitki dikimleri, yürüyüşçüler için patikaların oluşturulması, yürüyüş ve eğlence mobilyalarının kurulması), ayrıca Jarville sakinlerinin katılımıyla düzenlenen toplantılar ve etkinliklere aktif katılım!

AKTİVİTE SÜRESİNCE EĞİTİM

Tüm çalışma süresince, grup bir profesyonel tarafından denetlenecek ve doğa koruma konusunda birçok yeni beceri öğrenme fırsatına sahip olacak. Bu mekana gelmek için teknik bilgiye ihtiyaç yok: herkes hoş geldiniz!

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Katılımcılar sağlam bir binada konaklayacaklar ve tuvalet (duş ve tuvaletler) ve bir mutfak erişimine sahip olacaklar, ayrıca dış mekanlar da bulunacak. Bir yatak ve uyku tulumu getirmeyi unutmayın. Tüm toplu yaşam yönleri (alışveriş yapma, yemek hazırlama, temizlik) katılımcılar tarafından yönetilecek ve bu konuda bir topluluk yaşamı kolaylaştırıcısı yardımcı olacaktır. Amaç: Her katılımcının diğerleri ve topluluk yaşamına saygı göstererek kendi konaklama deneyiminde bir aktör olması.

KATILIMCI PROFİLİ

Projeye herkes davetlidir! Takımınızla iletişim kurmak için temel düzeyde İngilizce becerilerine sahip olmanız gerekecek.

Fransa Kısa Dönem ESC projesi 

Proje Yeri: Jarville-la-Malgrange, France

Proje Faaliyet Tarihi: 10/08/2024 – 24/08/2024

Son Başvuru Tarihi: 08/08/2024

Proje Sahibi: ECENCI

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler