Skip to content Skip to footer

Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi

Gürcistan’nın Tiflis şehrinde  01/01/2024 – 31/01/2025 tarihleri arasında 40 hafta olacak olan Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

EVOCA’nın amacı genç Avrupalı ​​Gönüllüleri insani yardım, rehabilitasyon ve kalkınma alanına dahil etmektir. Bu proje sayesinde gençler mesleki deneyim kazanma, AB dışında bir Avrupa dayanışması yaşama ve yaparak yeni sosyal ve mesleki beceriler geliştirme fırsatına sahip olacak. Katılımları sayesinde ev sahibi kuruluşlar ve yerel topluluklar, bu alandaki programlarını güçlendirmek için ek desteğe sahip olacak. Gürcistan’da esas olarak sağlık sektörünün geliştirilmesine, özellikle kırsal alanlarda bakıma erişimin ve kalitenin arttırılmasına odaklanıyoruz. CCR şu anda ekibimize katılacak kendini adamış ve tutkulu gönüllüler arıyor. Gürcistan’daki bir CCR gönüllüsü olarak, programlarımızın çeşitli yönlerine katılma fırsatına sahip olacak, stratejik iletişim ve medya ilişkileri yoluyla organizasyonu teşvik ederek misyonumuzu desteklemede hayati bir rol oynayarak olumlu kamu imajı oluşturmaya yardımcı olacaksınız.

KATILIMCI PROFİLİ

PR ve İletişim becerilerine sahip gönüllü olun. İyi yazma becerileri, basın bülteni yazma becerisi, sosyal medya için kısa PR bilgisi, CCR broşürleri için bilgileri birleştirme, çok önemli grafik tasarım becerileri, proje broşürleri, kitapçıklar, PowerPoint sunumları vb. tasarlama becerisi.

Gürcistan Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Tiflis, Gürcistan

Proje Faaliyet Tarihi: 01/01/2024 – 31/01/2025

Proje Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiştir

Proje Sahibi: EVOCA

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

Etiketler:,

Bir Yorum Bırak