Skip to content Skip to footer

Hollanda Eğitim Kursu Projesi

Hollanda’nın Leusden şehrinde 28/05/2024 – 02/06/2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 5 günlük Hollanda Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Formal Olmayan Eğitimin (FNE) İmpactını Artırma, İlkeler ve Yöntemler: Gençleri Toplumun Gerçek Aktörleri Olarak Güçlendirme Fırsatları. Formal Olmayan Eğitimin Gücü, katılımcıların proaktif katılımına dayanan maceralı, zorlu ve heyecan verici bir eğitim kursudur. Birlikte, formal olmayan eğitimin farklı yönleri ve kalite unsurları üzerinde çalışıyoruz.

Hedefler

– Katılımcıların, formal olmayan eğitimde kullanılan farklı yöntemleri deneyimleyerek ve bu yöntemlerin gücünü hissetmelerini ve üzerinde düşünmelerini teşvik etmek.

– Farklı ülkelerimizde formal olmayan eğitimin rolünü ve algısını ortak bir Avrupa içinde analiz etmek.

– Yöntemlerin, formal olmayan eğitim içinde kültürel çeşitliliği ve kültürler arası öğrenmeyi teşvik etmek için nasıl kullanılabileceğini anlamak.

– Gençlik alanında büyüyen tüketimci yaklaşımlara karşı mücadele etmek ve gerçek aktif katılımlarını sağlamak.

– Farklı eğitim yaklaşımlarının (formal, formal olmayan, gayri resmi) anlamlarını, rollerini ve tamamlayıcılıklarını keşfetmek.

– Günlük gençlik çalışma uygulamalarını yeniden değerlendirmek.

– Erasmus+ içinde formal olmayan eğitimin prensiplerini anlamak ve program oluşturma gibi unsurlar üzerindeki etkilerini anlamak.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Bu proje, Erasmus+ Gençlik Hareketi Programı’na katılan Ulusal Ajanslar (NAs) tarafından finanse edilmektedir. Katılım ücreti ülkeden ülkeye değişmektedir. Ülkenizdeki katılımcılar için katılım ücreti hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Ulusal Ajansınızla iletişime geçin. Bu teklifin ev sahibi Ulusal Ajansı (NL), TC sırasında konaklama düzenleyecek ve konaklama ile yeme-içme masraflarını karşılayacaktır. Aynı cinsiyetten başka bir katılımcı ile bir odayı paylaşacaksınız. Lütfen seyahat masraflarınızı destekleyip desteklemeyeceklerini öğrenmek için Ulusal Ajansınızla iletişime geçin. Eğer destekliyorlarsa, seçildikten sonra seyahat biletlerinizi ayarlamak ve seyahat masraflarınızın geri ödenmesi için genel prosedür hakkında daha fazla bilgi almak için tekrar Ulusal Ajansınızla iletişime geçin.

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlik alanında doğrudan gençlerle çalışan gençlik çalışanları, gençlik liderleri ve diğer aktörler için TC, Erasmus+ Gençlik Programı’nda deneyime sahip olanlar ve programa yeni katılanlar içindir.

Proje Yeri: Leusden, Hollanda

Proje Faaliyet Tarihi: 28/05/2024 – 02/06/2024

Son Başvuru Tarihi: 14/04/2024

Proje Sahibi: Erasmus+ Jeugd ( National Agency)

Hollanda Eğitim Kursu Projesi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler