Skip to content Skip to footer
Kolombiya Uzun Dönem ESC Projesi

Kolombiya Uzun Dönem ESC Projesi

Kolombiya’nın Santander de Quilichao şehrinde 01/11/2023 – 31/07/2024 tarihleri arasında toplam 34 hafta olarak gerçekleşecek olan Kolombiya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

ActionAid üyesi Alianza por la Solidaridad, eşitsizliklere karşı mücadele eden ve insan haklarının tanınması için aktif bir vatandaşlık elde etmeyi amaçlar. Cinsiyete dayalı şiddeti ortadan kaldırmak, göçmen haklarını desteklemek ve iklim adaleti için gelişme işbirliği ve eğitim projeleri yürütür. Bize Santander de Quilichao’daki ofisimizde katılın! İletişim stratejisinin uygulanmasını destekleyeceksiniz, bu da medya ve sosyal medya etkinliklerinin tasarımını ve desteklenmesini, kampanya etkinliklerinin uygulanmasını içerir. Ayrıca, iç ve dış iletişim materyalleri oluşturacak ve düzenleyeceksiniz. Hayat hikayeleri, röportajlar, fotoğraflar ve videolar gibi bilgi girişlerini toplamak için saha etkinliklerine katılacaksınız. Deneyimin sonunda sahada bir sosyal organizasyonun iletişim işleyişini öğrenmiş olacaksınız.

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Alianza por la Solidaridad’e yönelik tanıtım, Avrupa Dayanışma Birliği’ne yönelik tanıtım, organizasyonların ve gönüllünün sorumlulukları ve hakları, Youthpass, Henner sigortası ve SHEA gibi konuları kapsayan bir eğitim alacaksınız. Ayrıca, feminist liderlik ve dönüşüm için iletişim konularında daha spesifik bir eğitim alacaksınız. Gönüllülüğünüzün sonunda sahada ve ofiste çok disiplinli bir ekip olarak nasıl çalışılacağını öğreneceksiniz.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Diğer insanlarla birlikte yaşama fırsatınız olacak, ancak kendi yatak odasına sahip olacaksınız. Konaklama masrafları ve hizmet faturaları organizasyon tarafından karşılanacak ve bir telefon kartı sağlanacaktır. Ev ofise yakın bir konumda olacak. Kişisel giderleriniz, yiyecek ve yerel ulaşım dahil olmak üzere aylık 570€ maaş alacaksınız. Alianza’nın etkinlikleri için bir araç sağlanacaktır. Ayrıca Henner sağlık sigortası ile korunacaksınız.

Kolombiya Uzun Dönem ESC Projesi

KATILIMCI PROFİLİ

Öğrenmeye ve bir ekip içinde çalışmaya istekli ve bağlanmış bir kişi arıyoruz ve bağlamıza uyum sağlayabilen bir kişi olmalısınız. İletişim becerilerinizi geliştirmeye ilgi duymalısınız. Web 2.0 uygulamaları ve yeni teknolojilerin (sosyal ağlar, web, blog) kullanımı ve grafik düzenleme konularında temel bilgi ve deneyim, ayrıca İspanyolca dil becerileri faydalı olacaktır. Göçmen iseniz, kırsal bölgelerde yaşıyorsanız, sınırlı ekonomik destek yaşıyorsanız veya başka herhangi bir durumunuz varsa, bu fırsatı değerlendirmekte tereddüt etmeyin, bu fırsat herkese açıktır!

Proje Yeri: Santander de Quilichao, Kolombiya

Proje Faaliyet Tarihi: 01/11/2023 – 31/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 30/11/2023

Proje Sahibi: Alianza por la Solidaridad Colombia

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!