Skip to content Skip to footer
Lüksemburg Eğitim Kursu Projesi

Luxemburg Eğitim Kursu Projesi

Luxemburg’un Luxemburg City şehrinde 02/07/2024 – 06/07/2024 tarihleri arasında gerçekleşecek toplam 4 gün olan Luxemburg Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

3 tam iş gününde, gençlik sektöründeki gecelik grup faaliyetlerinizi daha kapsayıcı ve çeşitliliğe duyarlı hale getirmek için yetkinliklerinizi daha da geliştireceksiniz. Bu kursta şunları yapacaksınız

Kapsayıcılık ve çeşitliliğe duyarlılığın neden önemli olduğu ve bunun sizinle ve kuruluşunuzla nasıl bir ilişkisi olduğu üzerine düşüneceksiniz.
(Potansiyel) katılımcıların ihtiyaçlarının ve kendilerini hoş karşılanmış ve güvende hissetmelerini engelleyebilecek çeşitli engellerin farkına varın.
Kapsayıcı ve çeşitliliğe duyarlı faaliyet tasarımının farklı yönlerini keşfedin (lojistik, yöntemler, ekip ve iletişim dahil) ve engellere ve ihtiyaçlara nasıl hazırlanabileceğinizi ve uyum sağlayabileceğinizi anlayın.
Kapsayıcı ve çeşitliliğe duyarlı faaliyetlerin düzenlenmesinde ve kolaylaştırılmasında destek sunan pratik araçları, yöntemleri, kaynakları ve yaklaşımları paylaşın (verin ve alın).
Deneyimlerinizi ve uzmanlığınızı paylaşarak birbirinizden öğrenin.
Uygulamalarınızı geliştirmek için somut adımlar atın.
Not: Bu temel bir proje/etkinlik/etkinlik yönetimi kursu değildir.

KONAKLAMA VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Çalışma dili (uluslararası) İngilizce olacaktır. İngilizcenizin mükemmel olması gerekmez, ancak sunumları takip edebilmeniz ve İngilizce tartışmalar yapabilmeniz gerekir. Kolaylaştırıcıların ana dili İngilizce değildir.
Tek kişilik odalarda konaklayacaksınız.
Süreci daha tanışmadan başlatmak için, sizi kursa hazırlamak ve sorularınızı yanıtlamak için kısa bir çevrimiçi ‘işe alım toplantısına’ davet ediyoruz, böylece birlikte geçirdiğimiz zamanı tam olarak kullanabiliriz.
Sizin için uygulamaya koyduğumuz kapsayıcı önlemler hakkında daha fazla bilgiyi ek bilgilerde bulabilirsiniz (indirin).

KATILIMCI PROFİLİ

Bu eğitim, gençlik alanında gece konaklamalı grup etkinlikleri uygulayan gençlik çalışanları içindir. Etkinliklerde program tasarımı, lojistik, ekip veya iletişimden sorumluysanız, bu eğitim tam size göre.
İdeal olarak, kendinizi gençlik alanında gençlik çalışanı, eğitmen, etkinlik organizatörü veya çoğaltıcı olarak tanımlıyorsunuz ve etkinlik düzenleme konusunda uygulamalı deneyime (veya potansiyele) sahipsiniz. Bir kuruluşta, gayri resmi bir grupta veya serbest çalışan olarak, hem ücretli hem de gönüllü bir pozisyonda aktif olabilirsiniz.
Yeni başlayanları, uzmanları ve aradaki tüm profilleri bekliyoruz. Önemli olan, kapsayıcı ve çeşitliliğe duyarlı faaliyetler tasarlama konusunda daha fazla şey öğrenmeye ve bunu günlük uygulamalarınızda uygulamaya açık olmanızdır.
Özellikle katılım engelleri veya ayrımcılık yaşayan katılımcıları davet ediyoruz. Bu eğitim üzerinde çalışmanıza olanak tanıyan koşulları şekillendirmekten mutluluk duyarız.

Proje Yeri: Luxemburg, Luxemburg City

Proje Faaliyet Tarihi: 02/07/2024 – 06/07/2024

Son Başvuru Tarihi: 19/04/2024

Luxemburg Eğitim Kursu Projesi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler