Skip to content Skip to footer

Macaristan Eğitim Kursu Projesi

Macaristan’ın Budapeşte şehrinde 04/06/2024  – 09/06/2024 tarihleri arasında toplam 6 gün gerçekleşecek olan Macaristan Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Siz de herkesin dahil olduğu bir toplum hayal ediyor musunuz? Çeşitlilik ve sosyal içerme, birlikte yaşamanın temel unsurlarıdır. Bununla birlikte, pek çok (genç) insan bir tür dışlanma yaşamaktadır.
Birçok eğitim kursu ve seminer, özellikle bir hedef grubu davet ederek kapsayıcılığın belirli bir boyutuna odaklanmaktadır. Biz, çeşitlilik ve sosyal içermenin birçok boyutunu ele almak için daha güvenli bir alan sağlayarak farklı bir yaklaşım önermek istiyoruz. Bu kulağa zorlayıcı geliyor mu? Aslında kulağa eğlenceli ve harika bir öğrenme fırsatı gibi geldiğine inanıyoruz. Sizi 4-9 Haziran 2024 tarihleri arasında, seyahat günleri de dahil olmak üzere, Macaristan’ın Budapeşte kentinde düzenlenecek olan 6 günlük “Haydi daha geniş hayal kuralım!” eğitimine katılmaya davet ediyoruz.

Neden katılmalısınız?

Bu eğitim kursu, katılımcıları (gençlik) çalışmalarında daha kapsayıcı bir yaklaşıma sahip olmaları için donatmayı amaçlamaktadır. Katılımcıların açık olmanın kucaklandığı daha güvenli bir alanda savunmasız olmaları için yararlı bir kaynak olacaktır.

Farklılıklara odaklanmak yerine bağlantıları vurgulayacağız: kendinizle, diğer katılımcılarla ve kendi topluluklarınızla.

Günlük hayatınızda uygulayabileceğiniz belirli bir değişim için somut bir eylem planı oluşturmanın yeni bir yolunda sizi yanımıza almayı öneriyoruz.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Bu teklifin ev sahibi konaklamayı organize edecek ve konaklama ve yemek masraflarını karşılayacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

-Gençlik çalışanları, gönüllü veya ücretli olarak gençlerle düzenli olarak çalışan, İÇERİCİLİK konusuna ilgi duyan kişiler

-Özellikle farklı geçmişlere sahip kişileri başvurmaya davet ediyoruz. Bu, aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: yaşanmış göç deneyimi (mülteciler dahil), çeşitli yetenekler (engelliler), nöroçeşitlilik, lgbtiq, beyaz olmayan insanlar, daha az öğrenme fırsatı olan insanlar, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen insanlar vb.
-Aynı şekilde, kendinizi bu gruplardan herhangi birinin parçası olarak görmüyor ancak gençlik çalışması uygulamalarınızı daha kapsayıcı hale getirmek istiyorsanız, sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Proje Yeri: Budapeşte , Macaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 04/06/2024 – 09/06/2024

Son Başvuru Tarihi: 07/04/2024

Proje Sahibi: Tempus Public Foundation – Hungarian National Agency

Macaristan Eğitim Kursu Projesi

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradan okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için Buraya tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler