Skip to content Skip to footer
Macaristan Gençlik Değişimi Projesi

Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Macaristan’ın Budapeşte şehrinde 01/06/2024 – 31/12/2025 tarihleri arasında toplam 31 hafta olacak Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır! 

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Macaristan’daki gençler için bir fark yaratmak ister misiniz? İşte Együttható Derneği ve Támaszpont Vakfı’na nasıl yardımcı olabileceğiniz etkinlikler düzenlemek, Eurodesk Time To Move kampanyasına yardımcı olmak ve kuruluşlarımızın gençlik programları için iletişimi yönetmek gibi destekleyici ofis görevlerini üstlenin. Teknolojiden anlıyorsanız, web sitemizi oluşturmayı ve güncellemeyi ve/veya sosyal medya kampanyaları tasarlamayı deneyin. Yerel toplum için kulüpler, kültürlerarası günler ve kıyafet kampanyaları gibi haftalık yerel etkinlikler planlayın ve yürütün. Együttható’da ofisimizde hareket engelli gençlere yardımcı olacağınız ‘Neredeyse Cumartesi’ programına da katılabilirsiniz

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Kendini tanımaya yardımcı olmak ve yeni yetkinliklerin öğrenilmesini sağlamak için düzenli bireysel mentorluk ve grup mentorluğu ile birlikte tarafımızdan eğitim verilecektir. Ayrıca, NA tarafından sağlanan bir varış sonrası eğitim ve bir ara dönem eğitimi de düzenlenecektir.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

1 Haziran’da başlayıp 31 Aralık’ta sona eren 7 aylık bir projedir. Başvuru süresi kısa olduğundan, zamanında başvurmaya kararlı olmanız ve düzenleme süresi boyunca işbirliği yapmanız gerekir. Konaklama, Budapeşte’de tamamen mobilyalı bir daireyi diğer iki gönüllüyle paylaşacaksınız. Program, internet dahil olmak üzere kiranızı ve kamu hizmetlerinizi karşılar ve kendi odanız olur. Yiyecek ve cep harçlığı, her ayın 10’una kadar yiyecek ve cep harçlığınızı nakit olarak alacaksınız, bu da o ayki temel harcamalarınızı karşılayacaktır. Daha fazla bilgi bilgi paketinde bulunmaktadır.

KATILIMCI PROFİLİ

İhtiyaçlarını bildiren, kendi hobilerini ve ilgi alanlarını paylaşan ve yapacak yeterli iş yoksa iş arama konusunda proaktif olan gönüllüleri takdir ediyoruz. Hafta içi genellikle 7 saat süren fırsatlar sunuyoruz, ancak bu değişebilir. Bazen, size belirli görevler verilmemiş olsa bile, görevleri bulmak ve nerede yardımcı olabileceğinizi belirlemek için inisiyatif almanız gerekebilir.

Macaristan Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri:  Budapeşte, Macaristan

Proje Faaliyet Tarihi: 01/06/2024 – 31/12/2025

Son Başvuru Tarihi: 20/05/2024

Proje Sahibi: Együttható Egyesület

BİLGİ PAKETİ İÇİN TIKLAYIN.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler