Skip to content Skip to footer
erasmusplusprojesi

Malta Uzun Dönem ESC Projesi

Malta’da Ta’ Xbiex şehrinde 01/09/2024-31/08/2025 tarihleri arasında toplam 52 hafta olarak gerçekleşecek olan Malta Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Malta Adaları’ndaki kuşları ve yaşam alanlarını koruyan uluslararası ekibimize katılmak üzere yeni tam zamanlı gönüllüler arıyoruz. Kuşlar ve doğa hakkında insanları etkilemek ve eğitmek için de çaba gösteriyoruz. Gönüllülerimiz Malta’daki ofislerimizde ve doğa rezervlerimizde görev yapacaklar. Daha önce uzun vadeli bir Erasmus+ Avrupa Gönüllü Hizmeti (EVS) şemasına veya uzun vadeli bir Erasmus+ Gönüllülük şemasına katılmış olanlar bu pozisyonlar için başvuramazlar. İş tanımı ve başvuru formu için https://birdlifemalta.org/us/jobs adresine gidin. Başvurmak için başvuru formunu doldurun ve mark.gauci@birdlifemalta.org adresine gönderin. YALNIZCA DOLDURULMUŞ BAŞVURU FORMU DİKKATE ALINACAKTIR.

AKTİVİTE SIRASINDA EĞİTİM

Eğitim sağlanacaktır.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Gönüllü pozisyonlar konaklama, masraflar ve harçlık kapsamaktadır.

KATILIMCI PROFİLİ

Yaşı 18-30 arasında olan • Program/partner ülkelerinden birinin vatandaşı olan • Dışa dönük, arkadaş canlısı, yeni insanlarla tanışmaktan, sosyalleşmekten ve farklı bir kültürü deneyimlemekten hoşlanan • Kuş, bitki ve diğer taksonları tanıma becerilerini geliştirmeye ilgili olan • Kuşlar ve doğal dünya hakkında insanları etkilemek ve eğitmekten hoşlanan • Yönetim, zaman yönetimi, matematik ve kişiler arası becerilerini geliştirmeye istekli olan • Yardımsever bir organizasyon yapısının ihtiyaçlarına uygun olarak uyarlanabilir bir yaklaşıma sahip olup, esnek ve ara sıra uzun saatler çalışmaya istekli olan, bunlar hafta sonlarını ve tatilleri içerebilir.

Malta Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Malta, Ta’ Xbiex

Proje Faaliyet Tarihi: 01/09/2024 – 31/08/2025

Son Başvuru Tarihi: 17/06/2024

Proje Sahibi: BirdLife Malta

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,