Skip to content Skip to footer

Moğolistan Uzun Dönem ESC Projesi

Moğolistan’nın Ulaanbaatar şehrinde  01/06/2024 – 30/09/2025 tarihleri arasında 40 hafta olacak olan Moğolistan Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

EVOCA’nın amacı, genç Avrupalı Gönüllüleri insani yardım, rehabilitasyon ve kalkınma alanlarına dahil etmektir. Bu proje sayesinde gençler mesleki deneyim kazanma, AB dışında bir Avrupa dayanışması yaşama ve yaparak yeni sosyal ve mesleki beceriler geliştirme fırsatına sahip olacaklardır. Gençlerin katılımı sayesinde ev sahibi kuruluşlar ve yerel topluluklar, sahadaki programlarını güçlendirmek için ek desteğe sahip olacaklar. Moğolistan’da odak noktamız çevrenin korunması, özellikle de etkin atık yönetimi ve gençlerin aktif olarak desteklenmesidir. CCR şu anda ekibimize katılacak kendini işine adamış ve tutkulu gönüllüler arıyor. Moğolistan’da CCR gönüllüsü olarak, programlarımızın çeşitli yönleriyle ilgilenme fırsatına sahip olacak ve başarılı bir proje tamamlama, planlama, yürütme ve değerlendirmeyi denetlemek için görevleri, kaynakları ve zaman çizelgelerini koordine ederek misyonumuzu desteklemede hayati bir rol oynayacaksınız.

KATILIMCI PROFİLİ

İletişim becerileri: Farklı paydaş türleriyle etkili bir şekilde iletişim kurabilme, sosyal medya hakkında iyi bilgi sahibi olma ve halkın katılımını sağlamanın çeşitli yolları

Yönetim becerileri: İlerlemek için bir sonraki adımlara geçebilme;

Problem çözme becerileri: İdari ve finans becerilerini idare edebilme: Dokümantasyon ve sözleşmelerin hazırlanması, tekliflerin toplanması, lojistik ve satın alma konusunda yardım

Organizasyonel beceriler: Atölye çalışmaları, üst düzey toplantılar, yaratıcı etkinlikler gibi faaliyetlerin düzenlenmesine destek olmak.

Tercihen çevre bilimi, sürdürülebilir kalkınma vb. konularda bilgi sahibi olmak

Moğolistan Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Ulaanbaatar, Moğolistan

Proje Faaliyet Tarihi: 01/06/2024 – 30/09/2025

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiştir

Proje Sahibi: Caritas Czech Republic in Mongolia

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler