Skip to content Skip to footer

Polonya Uzun Dönem ESC Projesi

Polonya’nın Krakow şehrinde 02/09/2024 – 20/06/2025 tarihleri arasında toplam 41 hafta olarak gerçekleşecek olan Polonya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

2024 Eylül ayı başında 10 ay boyunca ekibimize katılmak üzere farklı ülkelerden 2 gönüllü arıyoruz. Ofis görevlerinde çalışan gönüllüler, barındırılan gönüllülerin tamamıyla bağlantılıdır ve toplantılar ve çalıştaylar düzenlemeye, “ESC bana bir şeyler öğretiyor” blogu ve Tik Tok için yazılar hazırlamaya, ana dilinizde dil kursu düzenlemeye, ESC koordinatörünü desteklemeye odaklanırlar. , toplantılardan dokümantasyon hazırlamak, IB Polska’da Krakow ve Tychy’nin farklı yerlerinde farklı projelere yardımcı olmak.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Gönüllüler Ib Polska tarafından ESC gönüllüleri için kiralanan daireye yerleştiriliyor. Ayrıca şehirde kolayca hareket edebilmeniz için aylık kartlar da sağlıyoruz. Her ayın başında gönüllülere cep harçlığı (150 €) ve yiyecek yardımı (70 €) verilmektedir. Parayı her zaman gönüllülerin Polonya bankasında veya Revolut’ta açtığı banka hesabına aktarıyoruz. Vakıf IB Polska gönüllüler için daireler kiralıyor. Bir dairede 4 kişi, bir odada 1 veya 2 kişi konaklayabilmektedir. Banyo ve mutfağı paylaşıyorlar. Gönüllüler seyahat masraflarını mesafe hesaplayıcısına göre belirlenen miktara geri alırlar.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

IB Polska koordinatörleri, işe alım sırasında projeyle ilgili tüm önemli bilgileri ve hatta gönüllünün Krakow’a varışından kısa bir süre önce daha pratik bilgileri sağlar. Gönüllünün ülkesinden gönderen kuruluş projenin hazırlanmasından sorumludur ve gönüllünün görevi toplantıya katılmaktır (çevrimiçi veya yüz yüze). Proje süresince gönüllüler Polonya Ulusal Ajansı tarafından verilen zorunlu eğitimlere katılmaktadır. Projenin bir kısmı da çevrimiçi Lehçe kursudur. IB Polska ayrıca gönüllülere yönelik farklı eğitimler de veriyor.

KATILIMCI PROFİLİ

Gönüllülerin İngilizce bilmesi iyidir çünkü proje dili tüm zaman boyunca İngilizce olacaktır. Farklı ülkelerden 18-30 yaş arası açık fikirli gençleri arıyoruz. Cinsiyet, din ve yönelim bizim için önemli değildir ancak yaratıcılık, kişilerarası beceriler ve sosyal medya hakkında bilgi faydalı olacaktır.

Proje Yeri: Krakow, Polonya

Proje Faaliyet Tarihi:02/09/2024 – 20/06/2025

Son Başvuru Tarihi: 30/04/2024

Proje Sahibi: Foundation IB Polska

Polonya Uzun Dönem ESC Projesi

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,