Skip to content Skip to footer
Romanya Kısa Dönem ESC Projesi

Romanya Uzun Dönem ESC Projesi

 Romanya, Bicacel şehrinde 01/05/2024 – 30/06/2025 tarihleri arasında toplam 44 hafta olarak gerçekleşecek olan Romanya Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Kırsal alanda vahşi bir ortamda, katılımcıları girişimcilik becerileri, bağımsızlık, dinamik bir ortam sunan kişisel güç edinmeleri için teşvik eden birçok zorluğa sahip uluslararası bir aktivite merkezi geliştirdiğimiz bir çiftlikte, herkesin yerini bulabileceği ve katkıda bulunabileceği bir faaliyetler kompleksi olan ilginç bir hayat değiştiren deneyim sunuyoruz. Görevler temel olarak yaygın eğitim etkinlikleri düzenlemek, sürdürülebilir bir topluluk oluşturmak, sosyal bir yer geliştirmek, faaliyetlerin tanıtımını ve yaygınlaştırılmasını sağlamak ve zanaat ürünleri yaratmaktır. Bu fırsat 2 ay ile 1 yıl arasında daha kısa bir süre için de geçerlidir. İlgileniyorsanız, lütfen kendinizi güç ve sabırla hazırlayın ve voluntari.gtci@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Ulusal Ajans tarafından verilen eğitimlerin yanı sıra, gönüllüler kuruluş, proje, çevre ve kuruluş personeli ile bir konaklama dönemi geçireceklerdir. Gönüllülerin etkinliğe adım adım entegre olmalarına yardımcı olacak ve ayrıca gönüllülerin birbirlerini tanımaları için ekip oluşturma imkanı sunacak. Romence dil dersleri verilecek ve ayrıca kültürel ve gelenek bilgileri verilecektir. Hakkımızda daha fazla bilgi için: https://www.experimentteatruclandestin.com https://www.facebook.com/ExperimentTeatruClandestin

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

4 gönüllü, Transilvanya’nın Bihor İlçesi, Bicacel köyü, Comuna Lazareni’deki kırsal alanda bir çiftlikte bulunan 2 yatak odası, banyo, mutfak, oturma odası ile yenilenmiş yeni bir evi paylaşacak. Ev tüm olanaklara sahiptir ve güzel manzaralı bir tepede, bir ormanın yakınında yer almaktadır ve kuruluşun 2 üyesi yakınlarda yaşamaktadır. Gönüllüler uluslararası aktivite merkezinde yaşayacaklar. Her gönüllüye yemek için ayda 150 euro ve günde 3 euro cep harçlığı verilecek. Aktiviteler ağırlıklı olarak merkezde olacak, bu nedenle yürüyerek ulaşılabilir.

KATILIMCI PROFİLİ

Experiment Teatru Clandestin, Bihor, Romanya, kırsal topluma kültürel müdahalemiz için sanatçılar veya (aşağıdaki listede aşağıdaki bilgilerle birlikte) Avrupa Dayanışma Programı gönüllüleri arıyor. Konaklama, yemek, ulaşım ve cep harçlığı karşılanır. Oyuncu, yönetmen, balerin, film, fotoğraf için görüntü editörü, plastik sanatçısı, at terbiyecisi, ekonomist, organizatör, halkla ilişkiler, BT, grafik, tasarımcı, ışık ve müzik teknisyeni veya DJ iseniz veya bu alanlara büyük bir tutkunuz varsa ve doğada hayatınızı değiştirecek bir deneyim yaşamaya istekliyseniz, bu proje için uygunsunuz.

Romanya Uzun Dönem ESC Projesi

Proje Yeri: Bicacel, Romania

Proje Faaliyet Tarihi: 01.05.2024 – 30.06.2025

Son Başvuru Tarihi: 01/05/2024

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,