Skip to content Skip to footer

Tunus Eğitim Kursu Projesi

Tunus’da 23/09/2024 – 27/09/2024 tarihleri arasında 4 gün gerçekleşecek olan Tunus Eğitim Kursu Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

3 eğitim gününde size Erasmus+ Gençlik Değişimlerinin dezavantajlı geçmişe sahip gençler için sunduğu olanakları gösteriyoruz. Uluslararası bir gençlik projesi, birlikte çalıştığınız dezavantajlı gençler için hayatlarını değiştirecek bir fırsat olabilir: örneğin azınlık geçmişinden gelenler, özel ihtiyaçları olanlar, sosyo-ekonomik zorlukları olanlar, ayrımcılığa uğrayan gruplar, zor durumda olanlar, sınırlı fırsatlara sahip olanlar.

-Çalışma dili (uluslararası) İngilizce olacaktır. İngilizcenizin mükemmel olması gerekmez, ancak sunumları takip edebilmeniz ve İngilizce tartışmalar yapabilmeniz gerekir.

-Etkinlikten iki hafta önce Zoom üzerinden 2 saatlik bir çevrimiçi hazırlık toplantısı yapılacaktır.

-Herkesin katılabilmesi için farklı ihtiyaçları karşılamaya açığız (örneğin, engelli veya sağlık sorunu olan kişiler, bekar anneler, coğrafi dezavantajı olan kişiler…).

-Destek olanaklarıyla ilgili olarak SALTO Inclusion tony@salto-youth.net ile iletişime geçin.

-Tek kişilik odalarda konaklayacaksınız.

KONAKLAMA, YEMEK VE SEYAHAT DÜZENLEMELERİ

Bu kursa seçilmeniz halinde, kursa katılımla ilgili tüm masraflar (çift veya tek kişilik odalarda konaklama, seyahat, vize, vb.) bu projede yer alan Ulusal Ajanslar/SALTO merkezleri tarafından karşılanacaktır – ülkeden ülkeye değişen bir KATILIM ÜCRETİ hariç.

SALTO EuroMed (yerel ortağıyla birlikte) konaklamayı organize edecek ve kurs süresince konaklama ve yemek masraflarını karşılayacaktır.

Finansal detaylar ve seyahat biletlerinizin rezervasyonunu ve seyahat masraflarınızın geri ödemesini nasıl ayarlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Erasmus+ GENÇLİK ajansınızla (Güney Akdeniz’den başvuranlar SALTO EuroMed ile iletişime geçin) iletişime geçin.

KATILIMCI PROFİLİ

– Bu kurs, dezavantajlı geçmişe sahip gençlerle (örneğin sosyal, ekonomik, eğitimsel, coğrafi, kültürel, sağlık ve engellilik zorluklarıyla karşı karşıya olan) doğrudan çalışan Erasmus+ Gençlik’e YENİ KATILANLAR (örneğin gençlik çalışanı, sosyal hizmet uzmanı, …) içindir.

– Daha önce hedef grubunuzla hiç uluslararası bir gençlik projesi düzenlemediyseniz ve nelerin mümkün olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre!

– Gençler için zaten hareketlilik projeleri düzenlediyseniz, lütfen daha uygun bir gençlik çalışması eğitimi için Avrupa Eğitim Takvimini kontrol edin çünkü bu kurs YENİ GELENLER içindir.

– Bu kurs, okul değişimleri veya öğrencilere yönelik projeler gibi okulla ilgili faaliyetler için DEĞİLDİR (bunun için lütfen Erasmus+ Hayat Boyu Öğrenme meslektaşlarıyla iletişime geçin).

– Bu kurs özel ihtiyaçları olan adaylara açıktır (örneğin sağlık sorunları, engellilik, bekar anneler, …) Destek olanakları ile ilgili olarak SALTO Inclusion tony@salto-youth.net ile iletişime geçin.

– Bu kurs SALTO EuroMed ile bir işbirliğidir. Katılımcıların yarısı Program Ülkelerinden (Avrupa Birliği + EFTA + N-Makedonya + Sırbistan), yarısı ise EuroMed Bölgesinden (Cezayir, Mısır, İsrail, Ürdün, Lübnan, Libya, Fas, Filistin, Suriye, Tunus) olacaktır. AB sınırlarının ötesinde projeler oluşturmak için ideal bir fırsat.

Tunus Eğitim Kursu Projesi

Proje Yeri: Tunus, Tunus

Proje Faaliyet Tarihi: 23/09/2024 – 27/09/2024

Son Başvuru Tarihi: 01/06/2024

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

Erasmus+ Eğitim Kursu Programı Nedir?

Eğitim kursu programı hakkında detaylı bilgi edinmek için BURADAN okumanızı öneririz.

Salto Youth Proje Başvuru Rehberine ulaşmak için BURAYA tıklayın.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla
-Facebook grubumuz için tıkla
-Telegram grubumuz için tıkla
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla
-Twitter hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler