Skip to content Skip to footer

Zambia Uzun Dönem ESC Projesi

Zambia’nın Lusaka şehrinde 01/06/2024 – 31/07/2025 tarihleri arasında toplam 40 hafta olarak gerçekleşecek olan Zambia Uzun Dönem ESC Projesi için katılımcılar aranmaktadır!

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

EVOCA’nın amacı, genç Avrupalı Gönüllüleri insani yardım, rehabilitasyon ve kalkınma alanlarına dahil etmektir. Bu proje sayesinde gençler mesleki deneyim kazanma, AB dışında bir Avrupa dayanışması yaşama ve yaparak yeni sosyal ve mesleki beceriler geliştirme fırsatına sahip olacaklardır. Gençlerin katılımı sayesinde ev sahibi kuruluşlar ve yerel topluluklar, sahadaki programlarını güçlendirmek için ek desteğe sahip olacaklar. Zambiya’da temel olarak mültecilerin desteklenmesine, sürdürülebilir tarım yoluyla ekonomik açıdan kendi kendine yeterliliğin geliştirilmesine ve küçük işletmelerin kurulmasına odaklanıyoruz. CCR şu anda ekibimize katılacak kendini işine adamış ve tutkulu gönüllüler arıyor. Zambiya’da CCR gönüllüsü olarak, programlarımızın çeşitli yönleriyle ilgilenme fırsatına sahip olacak, veri analizi, proje değerlendirmesi ve etki ölçümü yoluyla misyonumuzu desteklemede hayati bir rol oynayacaksınız.

Bolivya Dönem ESC Projesi

KATILIMCI PROFİLİ

 • Moda tasarımı ve terzilik alanındaki uzman becerilerinizle Zambiya’da terzilik yapan üç mülteci sosyal girişimini destekleyebilirsiniz. Sosyal iş alanındaki uzmanlığınız ve deneyiminiz, yeni pazarlama fırsatlarını belirlemenize, yeni ürünler tasarlamanıza ve terzilere eğitim vererek üretim kalitesini artırmanıza yardımcı olacaktır. Yerel pazarlar için ürünler ve üretimi genişletmek için benzersiz tasarımlar tasarlamak ve akranlar arası öğrenme yoluyla pratik becerilerini ve ürün kalitesini geliştirmek için terzilik gruplarıyla yakın bir şekilde çalışacaksınız.

Proje Yeri: Lusaka, Zambia

Proje Faaliyet Tarihi: 01/06/2024 – 31/07/2025

Son Başvuru Tarihi: Belirtilmemiş

 

BAŞVURU VE DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Not: Proje katılımcı ülkesi ve son başvuru tarihi olası güncellemeler ile değişiklik gösterebilir.

Proje alıntıdır ve yaygınlaştırma amacıyla paylaşılmıştır. Proje www.erasmusplusturkiye.com sorumluluğunda değildir. Detaylar ve çok daha fazlası için ev sahibi kurum ile iletişime geçmenizi öneririz.

European Solidarity Corps (ESC) Programı Nedir?

ESC Programı hakkında detaylı bilgi edinmek için Buradaki Yazımızı okumanızı öneririz.

Avrupa Dayanışma Programı – ESC Kayıt Rehberi ulaşmak için Buraya tıklayınız. Gençlik portalına detaylı bir şekilde kayıt işlemleri anlatılmaktadır.

Projelere Başvuru Rehberi ‘nden projelere başvuru yaparken yardım alabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram hesabımız için tıkla!
-Facebook grubumuz için tıkla!
-Telegram grubumuz için tıkla!
-Whatsapp Duyuru Kanalımız için tıkla!
-Twitter hesabımız için tıkla!
-Threads hesabımız için tıkla!
-Linkedin hesabımız için tıkla!

Diğer projeler için tıkla!

 

 • 00

  günler

 • 00

  saatler

 • 00

  dakikalar

 • 00

  saniyeler

Etiketler:, ,