Skip to content Skip to footer

STOK Herkes Plan Sever Yüz Yüze Programı 

Sivil Toplum Geliştirme Merkezi (STGM), Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi Projesi kapsamında düzenleyeceği STOK Herkes Plan Sever programı için başvuruları almaya devam ediyor.

STOK Herkes Plan Sever Yüz Yüze Programı , Ankara’da yüz yüze gerçekleştirilecek olan programa başvuru için son tarih 21 Mayıs 2023 Pazar saat 23.59.

Uzun dönemli bir program olarak tasarlanan STOK Herkes Plan Sever Yüz Yüze Programı yüz yüze buluşmaları Haziran, Temmuz, Eylül ve Ekim aylarında haftada 3 gün olacak şekilde düzenlenecek.

STOK Herkes Plan Sever programı Planlanan buluşmaların tarihleri şöyle;

SON BAŞVURU TARİHİ : 21 Mayıs 2023 Pazar saat 23.59.

Ne Öğreneceksiniz?

STOK 200- Herkes Plan Sever içerisinde durum analizi, değerlendirme, hedef ağacı, izleme, mantıksal çerçeve, proje döngüsü, planlama, stratejik plan, gösterge, paydaş analizi, proje yönetimi, sorun ağacı, bütçe yönetimi, hibeler ele alınacak kavramlardan sadece birkaçı.

Nasıl Başvurabilirsiniz?

Başvuru yapabilmek için ilk olarak STOK Öğrenme Platformuna kaydolmanız gerekiyor. Sisteme kayıt olduktan sonra kalan adımları takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Başvurunuzu yaptığınız sırada STOK Öğrenme Platformu’ndaki çevrim içi içerikleri bitirmiş olmanız size öncelik sağlayacaktır.

Tüm eğitimler Ankara’da düzenlenecektir.

Ankara dışından gelen katılımcıların konaklama ve yol masrafları STGM tarafından karşılanacaktır.

DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Bizi takip etmeyi unutma! 
-Instagram, FacebookTwitterTelegramWhatsapp Duyuru Kanalı

Erasmus+ ve ESC projeleri için BURAYA tıkla!

Bir Yorum Bırak